Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 23.Leden 2019
ijournal.cz

Dokonalé strniště za pár minut

red Zdroj: BaByliss 9.3.2017 Krása a zdraví

Pyšní se váš milovaný švihácký strništěm? Pak jistě ocení nový zastřihovač BaByliss SH510E. Je dvakrát rychlejší než běžné modely, díky čemuž mu úprava vousů a brady zabere doslova pár okamžiků. Umění profesionálů se však tento pomocník hravě vyrovná i v preciznosti, takže výsledek bude odpovídat vašim představám doslova na desetiny milimetru.

zastřihovačNedbalou eleganci dělí od zanedbaného dojmu jen tenký led, proto BaByliss vybavil model SH510E trojitou hlavou s rotační čepelí, která umožňuje přesný sestřih i na špatně dostupných místech obličeje či krku. Zatímco pevný nůž je potažen vrstvou Titania, pohyblivý nůž je vyroben z vysoce odolné nerezové oceli.

Patentovaný rotační systém dělá z tohoto zastřihovače doslova etalon rychlosti – je až dvakrát rychlejší než běžné modely. Ani přesto se však netřeba bát nepříjemného pocitu brnění v ruce, tento přístroj totiž produkuje až třikrát méně vibrací.

Délku zástřihu regulujete na přehledném LCD displeji až v 50 různých pozicích. Při kratších vousech (od 0,4 do 10 mm) se můžete posouvat po 0,2 mm, při delších vousech (od 10 do 12 mm) můžete nastavení regulovat po 1 mm. Abyste nemuseli pokaždé ztrácet čas nastavováním, zastřihovač si do paměti automaticky ukládá poslední použitou délku.

Strojek vydrží na jedno kompletní 90minutové nabití až 40 minut používání, v případě potřeby je k dispozici funkce rychlého dobíjení. Ta ho připraví na 3minutové použití, zcela dostačující na běžnou úpravu strniště, za pouhých 5 minut, během kterých si stihne dát rychlou sprchu, vypít kávu či vybrat správný outfit. Model je omyvatelný pod vodou a k jeho příslušenství patří i úložný a nabíjecí stojan.

Zastřihovač BaByliss SH510E se prodává za cenu 4990 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BaByliss