Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 25.Květen 2019
ijournal.cz

Doctor P. P obsadil do svého klipu poprvé Andreu Verešovou

red Zdroj: Doctor P. P. 10.5.2018 Hudba

24. dubna 2018 se v pražských Satalicích natáčel další „crazy“ videoklip rockera Petra Pečeného alias Doctora P. P.. Po velkém úspěchu videoklipu k písni „Bicáky, Tricáky, Kokosáče“, která se stala hitem českých posiloven, vsadil Doctor P. P. opět na ulítlý scénář a do klipu obsadil kromě autorů písně „Levák“ také Jakuba Prachaře a Františka Soukupa.
Soukup, Pečený, Prachař
Dále si v klipu zahráli další zpěvákovi známí a kamarádi  – premiérově Andrea Verešová a dále herečka Irena Máchová, producent Lešek Wronka či hudební skladatel Ondřej Soukup, který společně s Pečeným na cédečku nazpíval vlastní píseň „Jaro smrti“. 

natáčení

Zatímco Andrea s Irenou představují  v klipu Pečeného „ bodyguardky“, Jakub Prachař vystupuje coby velmi netypický anděl pokušitel. Režisérem videoklipu je Martin Kopp, který v poslední době natočil úspěšný film „Bajkeři“.

A jak Doctor P. P., jako vůbec první hudebník v Čechách a na Slovensku, Andreu Verešovou do svého videoklipu získal?

„Andreu bych si sám nedovolil oslovit, niklipcméně před pár dny jsme spolu s ní a jejím manželem trávili několik dnů v Champagne. Máme totiž s Ing. Magorem, kapelníkem skupiny Tři sestry, firmu na dovoz tohoto skvělého nápoje a Andrea je pro tento rok naší ambasadorkou. A právě nad sklenicí u jednoho z našich vinařů jsem o klipu vyprávěl a Andrea, resp. její manžel Dan, se kterým jsme kamarádi už od doby našich studií na plzeňském gymnáziu, měl skvělý nápad, že by jednu z mých „bodyguardek“ hrála právě Andrea. Kuba Prachař mne pro roli anděla napadl okamžitě a měl jsem obrovskou radost, že můj návrh přijal a do klipu navíc přispěl spoustou skvělých nápadů,“ říká s úsměvem Petr Pečený.

Nová píseň Levák je třetím rádiovým singlem ze stejnojmenné studiové desky, která vyšla minulý měsíc a během pár týdnů se stala 9. nejprodávanější deskou v České republice. Deska obsahuje dvanáct originálních písní, které pro Pečeného napsalo mnoho známých muzikantů.

Píseň „Bicáky, Tricáky, Kokosáče“, kterou napsal Pepa Bolan ze skupiny Mandrage, byla 33 týdnů nejhranější rockovou skladbou českých rádií a druhý singl „Sabráž“ Leška Wronky a textaře Lou Fanánka Hagena hned po svém nasazení rovněž stoupá v hitparádě hranosti českých rádií.

úvodní foto

Letní koncertní šňůra Doctora P. P. čítá 40 koncertů. Odstartovala velkým koncertem na čarodějnickém festivalu v Olomouci v pondělí 30. dubna. „Novou koncertní show, kterou pro nás už tradičně jako režisér a scenárista připravuje Lešek Wronka, představíme v nových kostýmech v duchu image videoklipu Levák i některé nové písně z alba,“ říká Petr Pečený.

Hotový klip bude zveřejněn na oficiálních kanálech a sociálních sítích kapely Doctor P. P..

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Doctor P. P.