ijournal.cz

Dobré ráno

red Zdroj: Sencor 23.8.2017 Hi-tech a bydlení
A zase je to tady! … od 4.září, kdy začíná školní rok, začnou zase klidná i méně klidná rána v každé domácnosti. Ráno vstát, projít ranní hygienou, připravit snídani, nasnídat se, možná ještě stihnout nějaké ty úkoly nebo sklidit nádobí do myčky, … a vyrazit do škol a do práce. Aby ráno nebylo až tak náročné, SENCOR nabízí nové rychlovarné konvice a nejen je.

Co rádi snídáte? Nesnídáte? … Už jste četli asi milion článků o tom, jak se má správně nastartovat den, jak se má člověk nasnídat, a to plnohodnotně…ale máte na to čas? Tak co zkusit si pořídit pár pomocníků, kteří vám pomohou zkrátit čas přípravy snídaně a vy si budete moci dopřát ranní porci sacharidů a bílkovin v kvalitní snídani.

Nová rychlovarná konvice SWK 1819 je zaručeně pro ranní vstávání ideální. Tato konvice dokáže udržet teplou vodu na vámi zvolené teplotě až 2 hodiny. Takže vodu si můžete uvařit večer, aby byla převařená a ráno si ji jen ohřejete na příjemnou teplotu. Možnosti jsou od 60 do 100 °C. Konvice je vyrobena z kvalitního varného skla. Je plně otočná s vyjímatelným sítkem. Je dostupná za cenu 1.199 Kč.

image2image3image4Pokud máte radši klasické, jednoduché kousky, můžete si pořídit klasickou, plastovou konvici SWK 251x o objemu 2,5 litru, která je dostupná v několika barevných variantách za cenu 499 Kč.

 

image5SencorVydatnou snídani můžete sestavit třeba z výborného toastu se šunkou a sýrem. Nebo jen sýr a plátek rajčátka. Jestli zvolíte tmavý toastový chléb, budete snídat ještě zdravěji. Toasty připravíte jednoduše a rychle v novém sendvičovači SSM 3120. Ten má 2 čtvercové pečící plochy, které jsou vyrobeny z nepřilnavého a lehce čistitelného povrchu. Sendvičovač SSM 3120 je dostupný za cenu 299 Kč. Sendvičovač SSM 422x, který je v nerezové variantě zevního pláště je dostupný za cenu 399 Kč.

V sendvičovačích můžete připravit i sladké vafle!

image1Nebo milujete vajíčka? A máte radši natvrdo nebo do skla? Vajíčka jsou zdrojem bílkovin a spousty energie. Zkuste je posnídat. Posypte si je trochou pažitky nebo jinou bylinkou a spolu s celozrnným chlebem s trochou másla nebo lučiny – uvidíte, jakou lahůdku si tímto dopřejete. No, ale jak správně uvařit vajíčko….vždycky ho převaříte, že je natvrdo? To je jednoduché – zase je tu SENCOR a jeho vajíčkovar SEG 710. Ten pojme až 7 vajec. Jednoduše si nastavíte, jak chcete mít vajíčko připravené, zapnete a za chvilku je vajíčko v takovém stavu, který jste si přáli. Vajíčkovar je dostupný za cenu 399 Kč.

 

Tak co, začnete snídat? Dobrou chuť!

 

Další informace o výrobkách najdou zákazníci na stránkách
http://www.sencor.cz/produkty.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor