ijournal.cz

Do obchodů přichází THE TRAINER BY FENTY

red Zdroj: Puma 26.2.2016 Móda, obuv, doplňky

Tréninkové tenisky z kolekce PUMA BY RIHANNA jsou odvážné na pohled i při tréninku.
Světová sportovní značka PUMA a její kreativní ředitelka Rihanna představují tenisky s názvem THE TRAINER. Boty pod značkou FENTY kombinují inovativní sportovní technologie s revolučním stylem.

THE TRAINER byly představeny spolu s kolekcí PUMA by Rihanna na newyorské módní show a jsou variací tradičních tréninkových tenisek v módním futuristickém stylu. Odvážný zbrusu nový model bot od Rihanny překonává běžné proporce a je nebezpečně sexy.

 PUMA_BY_RIHANNA_The_Trainer_

Vedle fantastického designu jsou boty THE TRAINER výjimečné také díky sportovním technologiím. Vrchní část je vyrobena ze zdokonalené verze neoprenu, díky níž boty perfektně sedí a jsou prodyšné. Zvýšený jazyk poskytuje ještě větší podporu, stejně jako konstrukce boty z termoplastického polyuretanu s reflexní výztuží.

 PUMA_BY_RIHANNA_The_Trainer.

Tenisky jsou maximálně flexibilní, střed boty umožňuje pohodlný pohyb ve všech směrech. Rychlost a dynamiku dále podporuje drážka po celé délce stélky a zesílená podrážka ve středu a na bocích paty. Masivní pryžová podešev umožňuje plný kontakt se zemí a pružnost bez zatížení.

Rihanna se zaměřila na použití unikátních textur a materiálů, stejně jako na technické detaily a barvy. Novinka na trhu je perfektní kombinací sportovního a módního stylu. Nový design představila Rihanna ve třech barvách – černá, bílá a červená.

PUMA_BY_RIHANNA_The_Trainer 

Tenisky THE TRAINER jsou v prodeji v PUMA Concept Store v pražském Palladiu a na www.puma.com.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Puma