ijournal.cz

Do nového roku ve zdraví! Novoroční soutěž s CutisHelp

red Zdroj: CutisHelp 31.12.2016 Soutěže

Nenašli jste pod vánočním stromkem či Vaši blízcí zdravotní kosmetiku např. české značky CutisHelp? Protože dárky pro zdraví bývají těmi nejlepšími, myslete na ně i v novém roce. V sortimentu CutisHelp se totiž najde něco pro každého!

K+T_3D_SensiB_K_50mlPro maminku zklidňující pleťový krém SENSI-BASE, který dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled. Krém je lehký a dobře se vstřebává.OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Pro tatínka – konopné mazání MENTOLEN,
určené pro masáže a zevní aplikaci při únavě či namožení, větší fyzické zátěži a po sportu. Je výborné při bolestech pohybového aparátu a má výrazný příjemný chladivý efekt.

K+T_3D_DefektM_50mlPro babičku – konopná mast DEFEKT na drobná poranění z domácnosti i zahrádky jako např. škrábnutí, říznutí, odřeniny či spáleniny. Mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné.
 K+T_3D_Dolor-endM_75ml

Pro dědečka – konopné mazání DOLOR-END, které je vysoce účinné při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPro velkou sestru – denní a noční krém AKNÉ. Tyto antibakteriální krémy pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

K+T_3D_MIMI_Ekzem_75ml

Pro malého bráškukrém MIMI EKZÉM. Speciální přípravek účinně zklidní nepříjemné projevy ekzému a dokonale zvláční, zklidní a vyživí jemnou dětskou pokožku.

Účinnou složkou produktů značky CutisHelp je olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí. Produkty této značky, které jsou doporučovány odbornými lékaři, obdržíte výhradně v síti lékáren. Jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

 
Jaké ještě další produkty obsahuje řada CutisHelp akné?Cutis Help


a) micelární vodu a mycí emulzi
b) micelární vodu a tělový balzám
c) tělový balzám a mycí emulzi


Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 10. ledna 2017 a vyhrajte produkty CutisHelp. V balíčku najdete zklidňující pleťový krém Sensi-base a masážní krém Mentolen. Do předmětu uveďte: 
Soutěž – akné. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

 Nápověda na www.cutishelp.com

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp