ijournal.cz

Dermacol LOVE DAY: Oslava lásky a krásy je zpět!

red Zdroj: Dermacol 19.4.2022 Aktuality a pozvánky

Pozvanka_DERMACOL LOVE DAY 2022
Máte už plány, jak oslavit letošní První máj? My rozhodně doporučujeme Dermacol LOVE DAY, který se v tradičním tandemu s televizním kanálem Prima LOVE po dvouleté pauze opět vrací do pražské Grébovky. Ta se během první květnové neděle promění na to nejzamilovanější místo plné lásky, krásy a zábavy. Speciální den s tradiční českou kosmetikou a televizí, které mají lásku ve své „DNA“, si díky skvělému programu a hvězdnému obsazení užije celá rodina.

Dermacol LOVE DAY 2019

LOVE DAY patří k největším a zároveň nejoblíbenějším aktivitám Dermacol určeným pro širokou veřejnost. I tentokrát si přijdou na své především dámy. Ty mohou už tradičně využít příležitost nalíčit se neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour, která odolá (nejen) záplavě polibků pod rozkvetlou třešní. A přitom si vyzkoušet nové trendy odstínu tužek na oči a laků na nehty, vybrat si vůni ze široké nabídky parfémů nebo si jednoduše nechat poradit od profesionálů.

Dermacol si na letošní LOVE DAY připravil i speciální kolekci produktů:

NejnoLOVE-DAY-Shower-Gel-200mlvějším přírůstkem v „zamilované“ kolekci Dermacol je sprchový krém LoveDay. Svojí nádhernou vůníplnou lásky a francouzského šarmu skvěle doplňuje parfém Love Day. Jemné krémové složení bez mýdla obsahuje panthenol, vitamín E a tenzidy rostlinného původu, které jemně čistí pokožku a zanechávají ji hedvábně vláčnou. Sprchový krém je vhodný i pro velmi jemnou pokožku.

Sprchový krém Love Day, Dermacol – 99 Kč/200 ml

Love Day


Dokonalým zhmotněním lásky a šarmu je také parfémová voda Love Day. Omamná vůně květů růží, třešní a lilií se míchá s náznaky zelených tónů listů a máty. Romantické květinové tóny krásně vyvažuje ostřejší aroma růžového koření, dřevitá vůně cedru, sametový kašmír i smyslné pižmo.

Parfémová voda Love Day, Dermacol – 790 Kč/50 ml


rtěnka a lesk na rtyPokud nějaká rtěnka odolá polibkům pod třešní, jídlu i pití a večer bude vypadat na rtech stejně jako ráno, je to neslíbatelná rtěnka 16H Lip Colours dvoufázovým složením. Přelomová barevná textura s vysokým obsahem pigmentů je rychleschnoucí a dokonale přilne ke rtům. Druhá složka, kterou tvoří krémový lesk a ošetřující péče v jednom, vyniká vysokým obsahem kvalitních olejů, včelích vosků a vitamínu E. Rty hydratuje, zabraňuje jejich vysoušení a prodlužuje výdrž barvy. Rtěnka je dostupná ve 27 odstínech, od nude přes růžovou až po vášnivou červenou.

Dlouhotrvající barva a lesk na rty 16H Lip Colour, Dermacol – 199 Kč/3 ml + 4,1 ml

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dermacol