ijournal.cz

Dermacol bankovka – 50 % je zpět

red Zdroj: Dermacol 2.11.2016 Krása a zdraví

Od 28. 10. do 17. 11.2016 opětovně získáte v prodejnách v České republice padesátikorunové Dermacol bankovky a v prodejně na Slovensku dvoueurové Dermacol bankovky, kterými si zlevníte Váš další nákup.

BANKOVKY

Další bankovky jdou do oběhu, oblíbené kosmetické koruny se vrací! Od dnešního dne za každých 100 Kč utracených v našich prodejnách získáte 50 korun kosmetických, které můžete využít jako slevu při dalším nákupu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

image1Akce platí v našich prodejnách v České republice v Praze NC PALLADIUM, OC Quadrio a v nově otevřené prodejně v Ostravě ve Forum Nová Karolína. Na Slovensku je možné bankovky získat a uplatnit v prodejně AUPARK SHOPPING CENTER BRATISLAVA.

 
MĚNA DERMACOL

Nejúspěšnější česká kosmetická společnost Dermacol, jejíž tradice sahá až do roku 1966, se rozhodla vydat v rámci svých značkových obchodů svoji vlastní měnu. První kosmetická měna má podobu a atributy skutečné bankovky s nominální hodnotou 50,-Kč. Za každých zaplacených sto korun dostane nakupující 50 korun kosmetických na další nákup.

Na titulní straněimage bankovky je vyobrazena první dáma české kosmetiky paní Olga Knoblochová, která stála u zrodu značky Dermacol, žena, která dala světu první plně krycí makeup.

Jedná se o zcela jedinečný případ, kdy společnost emituje takto vlastní platidlo! Bankovky budou k dispozici výhradně v obchodech Dermacol. 

Více informací se dozvíte na stránkách:

http://www.dermacol.cz/vernostni-program/…/dermacol-bankovka

http://www.dermacol.sk/…/ako-naku…/dermacol-bankovka-50-spat

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dermacol