ijournal.cz

Den dětí ve velkém stylu? V Aquapalace Praha bude dětem patřit celý víkend!

red Zdroj: Aquapalace 30.5.2018 Pro děti, Zábava

Každý rodič má v kalendáři poctivě zaškrtnutý první červnový den, kdy se slaví Mezinárodní den dětí. Tápete, jaký program pro své ratolesti připravit, nebo kam s nimi vyrazit, aby si užily svůj svátek naplno? Aquapalace Praha vykouzlí úsměv na tváři nejednomu prckovi, a to nejen v pátek 1. června, ale i po celý víkend!

Aquapalace Čestlice duben 2011

Prodloužený dětský víkend se Skupinou ČEZ potrvá v Aquapalace Praha až do neděle 3. června. V pátek se děti mohou těšit na slavnostní zahájení a na vystoupení skupiny Lollipopz, která si připravila báječný taneční i hudební program. Do tance a řádění se zapojí i dětmi milovaná Aquapalace Hvězdice. A co by to bylo za párty, kdyby chyběl kouzelník? Nemusíte se bát, na děti čeká netradiční magicko-kouzelnická show!

AQP_LetniCamp

Během celého víkendu děti budou objevovat pohádkovou stezku a díky malování na obličej se promění ve zlobivé tygry či krásné berušky. Všechnu zbývající energii pak mohou vyskákat v nafukovacím hradu. Aquapark navštíví také populární animované postavy Pat a Mat, se kterými si děti zasoutěží o vstupenky na jejich nové filmové dobrodružství „Pat a Mat znovu v akci“, které vstupuje do kin 7. června.

Aquapalace
Přestože je celý víkend věnován především nejmenším, zábavní komplex nezapomíná ani na rodiče! Partnerem akce je známý výrobce motocyklů Harley-Davidson, který letos slaví již 115. výročí značky. Ten přiveze do Aquapalace Praha unikátní motocyklový trenažér, který dokonale simuluje jízdu na motorce. Speciální zařízení umožňuje vytočit motocykl až do nejvyšších otáček, a patřičně si tak užít nezaměnitelný zvuk Harley-Davidson, aniž by nezkušenému jezdci hrozilo sebemenší nebezpečí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace