ijournal.cz

Daniel Vojtěch, nenáviděný i milovaný

red Zdroj: Dannysclothing, Moët Chandon Lounge 27.7.2017 Společenské akce a události

Modela Daniela Vojtěcha, který svou kariéru odstartoval v roce 2010 na prestižní soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, si jako svou tvář zvolil úspěšný český návrhář Josef Sloboda. Po nedávném bolestném rozchodu s Nikol Trojanovou se ale zdá být víc než v pohodě. Díky svým zkušenostem v modelingu mezi slavnými návrháři mu byla nabídnuta spolupráce, kterou rád přijal. Před třemi měsíci se rozhodl navrhnout vlastní limitovanou kolekci tílek, kterou nafotil s profesionálním fotografem Lukášem Zrůstem. „Sám jsem si navrhl kus oblečení pod záštitou české streetové fashion, která se jmenuje Dannysclothing. Produkt vznikal čistě pod mou výtvarnou rukou,“ usmívá se skromně Daniel s tím, že se může poprvé v životě podepsat za tak krátkou dobu, jak pod design, tak střih.

 krest tilka

Edice je limitovaná o 200 kusech a je zařazená jako unisex, pro slečny se dá vzít i jako sexy šatičky. A k létu takové patří. Velká prezentace proběhla v podniku Moët Chandon Lounge, který chtěl rovněž Daniel představit veřejnosti. Jedná se o luxusní podnik, přímo na Starém Městě, nedaleko od Vltavy v Břehové ulici. Exkluzivní koktejly z čerstvých surovin, nebo luxusních šampaňských a vín, který podnik nabízí, jsou za přijatelné ceny. Stačí nebát se vstoupit.

„Důvod, proč jsem tohle celý udělal, je jednoduchý. Chtěl jsem ukázat i výtvarnou schopnost, nejsem jen model. I ten design vypovídá o mé osobnosti. Lidé mě buď milují, nebo nenávidí, není nic mezi tím. Proto je tam ten slogan: Hate him or love him. Ten text vypovídá o mém životě, o kartách, co mi byly rozdány,“ říká Vojtěch.

Promo fotky na jeho tílkách nafotily kolegyně Kateřina Sonková a dcera muzikanta z kapely Damiens Lucie Křížková. O make-up se postarala make-up artistka Kateřina Koki Mlejnková.

Na co sáhne, to se mu daří. V poslední době si nejlepší český model Daniel Vojtěch nemůže na nic stěžovat. Poté, co navrhl vlastní kolekci tílek, kterou stihl už i pokřtít, se konečně i zamiloval! Jeho vyvolenou je krásná Veronika Řepková, dcera bývalého fotbalisty Tomáše Řepky. Navíc ho v srpnu čeká půlroční pracovní cesta do Mexika, jak prozradil. V hlavě se mu už rodí další nápady a plány, jak svou kolekci oblečení rozšíří. Máme se prý na co těšit.

 FullSizeRender

Model byl vždy spojován se jmény slavných žen jako je Mahulena Bočanová nebo Monika Bagárová. Oficiálně ale randil s Nikol Trojanovou, která se proslavila v reality show Hotel Paradise a VyVolení. Milenci se nakonec po více jak dvou letech bolestivě rozešli.

Krásná tvář světově proslulého modela se opět konečně rozzářila díky pozornosti krásné Veroniky Řepkové. Dokonce se s významnou událostí pochlubil i na svém Facebooku. „Změnila mi život během jednoho dne,“ netají se Daniel tím, že ho Amorův šíp zasáhl velmi silně a náhle.

Na křest tílka v Moet Lounge Baru dorazila zpěvačka VictoriaVictoria, která zazpívala a také asistovala u dražby fotografií z focení kolekce i samotného tílka.

Victoria vede nadaci pro rodiny s postiženými dětmi – VELVET SMILE. Peníze z dražby fotografií a tílka šly do poslední koruny právě pro ně. Tílko nakonec vydražila podnikatelka z Chomutova Zuzana M. za tři tisíce korun. K němu také získala privátní večeři s Danielem Vojtěchem.

Na akci se ukázaly také VIP osobnosti jako je Bořek Slezáček, Jakub Kohák, Petr Vojnar nebo Štěpánka Decastelo.

Originální tílka jsou již nyní k dostání na e-shopu za velmi přátelskou cenu 1490 Kč. Daniel zaštiťuje balení i s dopravou a slibuje i překvapení, které se zakoupeným tílkem na každého nového majitele čeká.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dannysclothing, Moët Chandon Lounge