ijournal.cz

Dali jste si za novoroční předsevzetí ZHUBNOUT? Soutěž o startovací balíčky KetoMix

red Zdroj: Ketomix 17.2.2021 Soutěže

Bojíte se, že to bude těžké a vy to (možná jako mnohokrát předtím) zase nezvládnete? Vsaďte na dietu KetoMix, se kterou zhublo už více než 100 000 lidí. KetoMix – to je chutná a účinná metoda hubnutí, která vás bude bavit, a navíc s vaše nechtěná kila budou mizet rychle a bez cvičení. Vyhrajte startovací balíček KetoMix diety a začněte na NOVO.

Na začátku nového roku jste si možná, stejně jako mnoho ostatních, dali předsevzetí. Někdo si přál více odpočívat, někdo více šetřit a někdo se chtěl naučit cizí jazyk. Podle statistického úřadu se ale novoroční předsevzetí nejčastěji týkalo změny postavy. Bylo tohle i vaše předsevzetí a stále se vám nedaří ho naplnit? Poradíme vám, jak to tentokrát zvládnout. 

Ketomix


Nepřepalte začátek

Říká se, s chutí do toho a půl je hotovo. To je sice pravda, ale pozor na přílišné počáteční nadšení. Pokud se pustíte do silového tréninku, aniž byste se předtím hýbali, přivodíte si přinejmenším svalovou horečku. Všechno chce svůj čas. Začněte postupně a intenzitu zvyšujte. Hlavní je pravidelnost. 

 
Asijska_polevka_se_zazvorem_a_koriandremtagliatelle_se_zeleninou_slimpasta (1)

Jídlo je 70 % úspěchu

Pokud chcete zhubnout, budete muset změnit jídelníček. Jíst pravidelně, hlídat si pitný režim a hlavně sledovat, co a kolik toho jíte. Vždy je lepší svěřit se do rukou odborníků, kteří vám dietu dodají na klíč a vy tak nemusíte zdlouhavě nic studovat ani řešit. A právě od toho jsou tu dietní programy KetoMix. Ty jsou založeny na principech proteinové, nízkosacharidové a ketonové diety. S pomocí KetoMixu zhubnete rychle, bezbolestně a trvale. Omezíte nebo úplně zredukujete i zdravotní problémy, které kvůli nadváze nebo obezitě možná máte. 


Základem je omezení sacharidů

Naše tělo pracuje i díky makroživinám – tedy proteinům, sacharidům a tukům. Když omezíte jeden z nich, jmenovitě sacharidy, tělo je musí nahradit něčím jiným, aby mohlo nadále fungovat. A tak samo začne produkovat ketony, které si tvoří z vlastních tukových zásob. A tím pádem začnete hubnout. Jednoduše řečeno, omezíte sacharidy, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. A tak hubnete rychle a bez sebemenší námahy. 

Hlivovy gulas s KetoMix knedlikembylinna_smes_sypana
KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete!

KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí. K ruce budete mít výživové poradkyně, které vám zdarma zodpoví všechny vaše dotazy. Na www.ketomix.cz si vyberete z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu nebo těstovinám. V nabídce nechybí ani slané pomazánky, sušené maso a sušenky. Chutě na sladké zaženete perníkem, nízkosacharidovými čokoládami a čokoládovými krémy. A dovolit si můžete i sklenku KetoMix vína denně. Více na www.ketomix.cz.

produkty Ketomix


A jak vyhrát startovací balíček KetoMix diety?

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Kolik porcí jídel obsahuje balíček na 4 týdny?

a)      70 porcí

b)     135 porcí

c)      140 porcí

Svou odpověď prosíme pošlete do 27. února 2021 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Ketomix. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.
Nápovědu najdete na www.ketomix.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ketomix