ijournal.cz

Dagmar Havlová se v seriálu Všechny moje lásky neobjeví

red Zdroj: FTV Prima sro 16.6.2014 TV

Dagmar Havlová se v připravovaném seriálu televize Prima Všechny moje lásky neobjeví. Producent seriálu, společnost Orbis Pictures film, a agentura DILIA, která Dagmar Havlovou zastupuje, se nedohodly na finálním znění smlouvy. Důvodem nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Dagmar Havlové.

„Mrzí nás, že se producent seriálu a paní Havlová nakonec nedohodli. Ale v mezidobí jsme intenzivně hledali srovnatelnou hereckou hvězdu, které by role ve Všech mých láskách seděla, a máme velkou radost, že jsme se dohodli právě s Veronikou Žilkovou. Veronika je skvělá herečka a víme, že právě ona je tou prvotřídní hereckou osobností, která dokáže skloubit humorné i dramatické momenty v krásné hlavní roli Marie. Stejně jako v případě paní Havlové nás nyní nejdříve čeká natáčení pilotního dílu,“ říká ke změnám v seriálu Všechny moje lásky programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

Žilková

Jako malá jsem byla nespokojená se svým jménem a chtěla jsem, aby mě rodiče přejmenovali na Marušku.Když jsem později začala hrát, jmenovala jsem se Pavlína, Jana, Zuzka, Jenufa, Adina. Věra jsem byla v úspěšném seriálu Vyprávěj, kde jsem vynikajícího scenáristu Rudolfa Merknera poznala. Vytoužené jméno Marie mě konečně čeká teď. Když jsem dostala k přečtení první dva díly,tak jsem to probrečela. V dojemném příběhu se střídá bolest a radost – stejně jako v životech,které všichni žijeme,“ říká o své nové roli herečka Veronika Žilková.

Jana Mrákotová, PR manager FTV Prima, spol. s r.o.

Tisková zpráva FTV Prima a agentury DILIA, v Praze dne 16. 6. 2014

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro