ijournal.cz

Čtyři jednoduché rady, jak zvládnout nákupy a užít si vánoční pohodu

red Zdroj: Klub zdraví 17.12.2017 Krása a zdraví
Dny už snad ani nemohou být kratší, venku je chladno a my utíkáme do vyhřátých domovů, ve kterých si namísto ledové limonády nalijeme horký čaj a krátké kalhoty vyměníme za teplé ponožky na spaní. Právě dlouhé večery doma jsou nedílnou součástí vánoční atmosféry a navozují v nás pocit pohodlí a spokojenosti. I v tomto kouzelném období se ale skrývají méně harmonické prožitky. Přelidněná nákupní centra, přehnané množství blikajících vánočních ozdob, starost o tenčící se finance. Jak se těmto nepříjemným pocitům vyhnout, pořídit ten nejlepší dárek pro vaše milé a neohrozit vánoční pohodu? Postup je jednoduchý. 

Užijte si atmosféru Vánoc
  1. Zamyslete se, komu vlastně svým dárkem chcete udělat radost. Jaká je osobnost, co ráda dělá, co má ráda, ale i třeba co ji trápí a v čem jí můžete pomoci.
     
  2. Vybírejte chytře a trefně. Takto vybraný dárek nejen potěší, ale ještě jím ukážete, že obdarovaného dobře znáte a záleží vám na něm.
     
  3. Už nechcete dávat dárky, které skončí zapomenuté ve skříni nebo zaprášené na poličce mezi ostatními lapači prachu? Věnujte takový, kterým vyjádříte svou péči a starost o zdraví blízkých. Proč? Je tím nejdůležitějším. Takový dárek bude každý den podporovat zdraví milovaných a připomínat jim, že na ně myslíte. 
     
  4. Namísto nákupních center kupte dárky na internetu nebo v menších prodejnách.

Nebojte se dárků, které možná neoslní na první dojem. Jejich skutečnou hodnotu poznají vaši blízcí později. Stejně tak jako to bylo se solí v pohádce Sůl nad zlato. Takovými dárky mohou být i doplňky stravy, které kondici blízkých podpoří tam, kde je potřeba (na www.klubzdravi.cz a v lékárnách). Darujte je samostatně nebo kombinujte s jinou radostí. Nové módní brýle může chytře doplnit třeba doplněk stravy, který podpoří zdraví očí vašich milovaných (např. LuteinPLUS). A když už se vám konečně podaří vyhnout dlouhým frontám v obchodech a pořídit důležité dárky, můžete si následně uvařit čaj, obléct teplé ponožky a užít si té pravé vánoční pohody.

♥ Míru vaší vánoční spokojenosti si můžete ověřit na unikátní kartě pohody, která doplňuje vybrané doplňky stravy.

                                                      (Last) Tipy na vánoční dárky
vápník - hořčík

Aktivní a krásná zároveň

Věnujte multifunkční kombinaci minerálních látek a vitaminů D a B6. Dárek, který podpoří pigmentaci vlasů díky mědi, stav vlasů a nehtů díky zinku a silné kosti a zuby díky vápníku, hořčíku a vitaminu D. Vánoční balení obsahuje také kartu pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít. 

Doporučená cena: Vápník Hořčík Zinek OSTEO (100 + 30 tablet): 229 Kč; doplněk stravy

K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz

 

Lecitin prémiové kvality

Lecithin je Lecithindůležitým přirozeným zdrojem tělu vlastních látek a kyseliny linolové, která pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi (při minimálním příjmu 10 mg denně). Darujte dvojitě filtrovaný lecithin ve vysoké dávce s kyselinou linolovou, ať mají vaši blízcí cholesterol pod kontrolou. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Lecithin 1325 mg FORTE (100 + 50 tobolek): 329 Kč; doplněk stravy

K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz


Omega-3Zdravé srdce, mozek a zrak

Chytrým dárkem může být doplněk stravy Omega-3 FORTE. Vysoká dávka omega­3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak.  EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce, DHA pak také k normální funkci mozku a zraku. Příznivého účinku je dosaženo při min. dávce 250 mg denně. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg (120 + 60 tobolek): 299 Kč; doplněk stravy

K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz 


Podpora pro unavené oči

LuteinPracují vaši blízcí u počítače a trápí je unavené oči? Darujte jim doplněk stravy Lutein PLUS – vyvážené složení s vitaminem A a zinkem pro výživu očí. Doplněk stravy obsahuje kromě luteinu také další pečlivě vybrané látky – zeaxantin, vitaminy E. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Lutein PLUS (70 + 50 tobolek): 499 Kč; doplněk stravy

K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz


Na podporu pamětiGinkoPrim

Věnujte kvalitní extrakt ginkgo biloby pro podporu paměti, koncentraci a mozkovou činnost obohacený o DMAE a magnesium. Magnesium má blahodárný vliv na nervový a svalový systém, podporuje mentální výkonnost. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: GinkoPrim MAX (90 + 30 tablet): 419 Kč; doplněk stravy

K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Klub zdraví