ijournal.cz

Co nového vyrostlo v Dedolese? Dopřejte si veselé okamžiky

red Zdroj: Dedoles 17.7.2020 Móda, obuv, doplňky

image Dedoles

Letos je to všechno trochu jinak, možná jste se těšili na moře a nové světové zážitky. Dobrá, moře vám sice neumíme přivést. Co ale umíme, je zvednout náladu. Vyberte si z našich letních vzorů a vyšperkujte svůj letní outfit. Vodu si můžete připomenout hravými letními vzory s rybičkami nebo plachetnicemi. Ať už je vaše léto kdekoli, veselo může být pořád. Na dožínkových slavnostech se blýsknete s traktorem na jedné a kombajnem na druhé noze. Na výlety do ZOO si můžete vzít třeba ty zebrované nebo s plameňáky. A náladu vlahých letních večerů si umocníte ponožkami s pivem nebo vínem.

Dedoles, veselé ponožky                   Dedoles, veselé ponožky, materiál: 70% bavlna, 28% polyamid a 2% elastan, cena od 129,-


Na léto jsou výbornou volbou i bambusové ponožky. Výrobky z bambusových vláken jsou totiž prodyšné, dobře absorbují vlhkost a rychle schnou. Proto netrvalo dlouho a bylo jasné, že bambusové ponožky budou součástí i sortimentu Dedoles. Bambus je navíc díky svému růstu rychle obnovitelným přírodním zdrojem. Na jeho pěstování nejsou potřebná žádná syntetická hnojiva, ani pesticidy. V porovnaní s jinými plodinami není náročný na vodu. Tím, že nosíte bambusové ponožky s veselými vzory, rozveselíte svůj letní den stylově i odpovědně.
Dedoles, veselé bambusové ponožky                      Dedoles, veselé bambusové ponožky, materiál: 80% polyamid, a 5% elastan, cena od 149,-


Mysleli jsme i na vyznavače kotníkových ponožek. V naší nabídce najdete veselé motivy i v této kompaktní verzi na léto. Můžete si je i vtipně zkombinovat se spodním prádlem. Lehký, prodyšný materiál je základem pohodlného spodního prádla. Vsadili jsme na pohodlí i u střihu kalhotek. Díky tomuto střihu nikde netahají ani netlačí. Kvalitní bavlnu a originální design oceníte v horkých letních dnech a možná i někde na koupališti .
Dedoles, ponožky, trenýrky, kalhotky Dedoles, veselé kotníkové ponožky, materiál: 80% polyamid, a 5% elastan, cena od 149,-. Dedoles,   veselé kalhotky, materiál: 95% bavlna, a 5% elastan, cena od 149,-. Dedoles, trenýrky, materiál: 100% bavlna, cena od 251,-.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dedoles