Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 9.Prosinec 2019
ijournal.cz

Co chystá stylista Kája Pavlíček na Šlágr TV?

red Zdroj: Celebritytime.cz 24.7.2018 TV

Ačkoli se traduje, že televize Šlágr sledují jen důchodci, není tomu zdaleka tak. A v budoucnosti už vůbec ne! Zatímco na stanici „Šlágr 2“ běží dechovky a lidové písničky, jednička už je modernější – a hlavně chystá zajímavé novinky.

„Zatím toho nemůžu moc prozradit“, záhadně se usmívá známý stylista Kája Pavlíček. „Faktem je, že jsem do televize Šlágr přijel na pozvání jeho nové ředitelky, která mě oslovila s požadavkem, abych se zamyslel nad zevnějškem moderátorek a moderátorů. Nepožaduje sice žádné radikální změny, půjde spíš o poradenství, ale i tak to bude hodně kreativní.“ I když se Pavlíček zařekl, že více informací nepustí, nakonec ještě prozradil, že ho další práce čeká ve spojitosti se soutěžním pořadem, který už má za sebou první část. Jedná se o soutěž Šlágr lady, která sice byla vyhlášena před rokem, finalistky jsou již vybrané, mají natočené medailonky, ovšem teprve nyní následuje ta podstatná část; úprava jejich vizáže a poté soutěžní klání. „Všechno se určitě dozvíte včas“, ujišťuje nás sympatický stylista.

ŠLÁGR_1

A co na spolupráci s ním říkají moderátorky a zpěvačky v jedné osobě – Mára a Helena Hamplová? „Jak jsem očekávala, Kájovi se úplně nezdály ty moje výrazné oční linky“, krčí rameny Mára, šarmantní hvězda televize Šlágr . „Řešili jsme především líčení, výběr rtěnky a podobně, co se týče oblečení, to přijde na řadu příště. Ale prý to nebude nikterak fatální“, dodává s úsměvem zpěvačka, v jejímž repertoáru najdete i takové pecky, jako například písničky Suzi Quatro.

ŠLÁGR_2

To Helena rovnou přiznává, že schytala kritiku za culík během moderování. „Prý se to k moderátorce nehodí… A taky bych měla změnit oblečení. Nemůžu se dočkat, až si mě Kája vezme na paškál“, směje se Helena, z jejíž reakce jsme pochopili, že spolupráci se stylistou opravdu vítá.

ŠLÁGR_3Tak snad budou mít podobnou reakci i pánové moderátoři“, vyjádřil se Pavlíček. „Už se ozvaly firmy z módní sféry a oblasti kosmetiky, které mají zájem o spolupráci, takže mou práci Šlágr financovat nebude, tudíž by mohla být spokojenost na všech frontách“, uzavírá oblíbený stylista s tím, že se na nový projekt opravdu těší.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Celebritytime.cz