ijournal.cz

„Cirkusová akrobatická show rozzářila Centrum Černý Most“

red Zdroj: CČM 17.10.2018 Divadlo, Společenské akce a události

image002
Obchodní domy stále častěji ožívají i po zavírací době. V pondělí 15. října uspořádalo večer plný neočekávané zábavy pro své zákazníky také Centrum Černý Most a zúčastnilo se ho padesát šťastných výherců s doprovodem z Facebookové soutěže Centra a VIP hosté. Servírovaná degustační večeře a doprovodný program ve stylu cirkusové akrobacie byly součástí probíhající akce Unexpected Circus, která se v Centru koná až do neděle 21. října. Děti mohou v klasické otevírací době navštívit řadu stanovišť s
artistickými show na šálách či na zavěšeném kruhu, workshopy akrobacie či tancem Hula Hoop nebo lekcemi žonglování. Nechybí ani loutkové divadlo, kouzelnická představení anebo speciální héliový akrobatický balón. Koncem cirkusového týdne (18. – 21. října) bude navíc k dispozici slevová knížka s více než 70 výhodnými nabídkami.

 image001

Restaurační zóna centra se v pondělí od devíti hodin večer proměnila v pódium, na kterém si vítězové Facebookové soutěže a VIP hosté mohli hodinu a půl vychutnávat gastronomii i cirkusovou ekvilibristiku. Na návštěvníky z řad pravidelných zákazníků centra, novinářů, obchodních partnerů a osobností sociálních sítí čekala večeře s několika chody od místních restaurací a kaváren – Globus, SushiTime, Bageterie Boulevard, Ovocný Světozor, Starbucks a Frozen Yogurt, během níž se na podiu vystřídala primabalerína, žonglér, kouzelník nebo artisté. Vrcholem večera však bylo vystoupení akrobatického DUA Štauberti, jejichž show získala druhé místo na mezinárodní soutěži v Monte Carlu.

menu

O akci Unexpected Circus:

Až do 21. října čeká na návštěvníky Centra Černý Most a jejich ratolesti cirkusová zábava v moderním pojetí. Těšit se mohou na artistické show na šálách či na zavěšeném kruhu, workshopy akrobacie či tance Hula Hoop nebo lekce žonglování. Chybět nebude ani loutkové divadlo, kouzelnická představení a cirkusové občerstvení v podobě cukrové vaty a dalších dobrot. Skupina profesionálních artistů Circus Happy Kids také s více než 140 žáky Kyjské základní školy nacvičí představení pro rodiče a veřejnost. A v neposlední řadě nebude chybět speciální akrobatický héliový balón, na němž ve výšce 40 metrů akrobatka předvede speciální show. Koncem cirkusového týdne (18. – 21. října) bude navíc k dispozici slevová knížka s více než 70 výhodnými nabídkami.

program

Více informací na: https://www.centrumcernymost.cz/ a https://www.facebook.com/centrumcernymost/.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM