ijournal.cz

Chefshop.cz obchod s delikatesami z celého světa nově otevřen v Pražské tržnici

red Zdroj: Chefshop.cz, foto: M.Malec 13.11.2016 Gastronomie, Společenské akce a události
12. 11. 2016 byla slavnostně otevřena nová prodejna e-shopu největší školy vaření v ČR Chefparade v holešovické tržnici v Praze! 

open


Ať jste milovníci vaření, gurmáni, začínající kuchaři nebo nároční zákazníci, určitě si zde přijdete na své. Na jednom místě najdete vše od kvalitních asijských, francouzských i italských surovin, až po kuchyňské spotřebiče, kuchařky a originální nádobí. 

chefshop.cz

Práci při pečení vám ušetří spotřebiče KitchenAid či cukrářské příslušenství Cake Boss. Za zmínku stojí i kuchyňské vychytávky jako sous vide vařiče, rýžovary a parní hrnce. Pozadu nestojí ani nádobí vhodné na servírování pokrmů. Kolekce keramického nádobí Made in Japan je opravdu unikátní, hodí se nejen pro asijskou kuchyni, ale díky minimalistickému a originálnímu designu se hodí na každý stůl. Chefshop.cz je jediným distributorem v Evropě.

Bohatý sobotní program nabídl od 11.00 do 18.00 hodin workshopy známých šéfkuchařů, cooking show, soutěže i program pro děti, ve kterém si samy mohly připravit a ozdobit cupcaky. Celý den pro zájemce byla připravena sleva 20% na celý sortiment Chefshop.cz.

kurz vaření

Chefshop.cz vás zve do svých luxusních prostor během pracovního týdne v době od 9.00 do 18.00 hodin k nákupům nebo jen k inspiraci pro každodenní vaření. Během nadcházejících vánočních svátků bude otvírací doba upravena. Aktuální informace můžete nalézt na www.chefshop.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Chefshop.cz, foto: M.Malec