ijournal.cz

Chceš se stát hvězdou modelingu? Přijď v dubnu na casting do Centra Chodov nebo Centra Černý Most!

red Zdroj: CČM a OC Chodov 29.3.2019 Koktejl

Zájemci o kariéru ve světě modelingu mají jedinečnou možnost zúčastnit se soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Přijďte 2. dubna do Centra Černý Most nebo 14. dubna do Centra Chodov a probojujte se mezi světovou elitu, jako se to loni povedlo Marii Sýkorové a Martinu Burianovi! Soutěž je určena slečnám ve věku 13–21 let s výškou nad 170 cm a chlapcům ve věku 15–23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude provázet všemi castingy. Účastníci absolvují vstupní pohovor a dostanou dárky od partnerů akce.

?????

Castingy se budou konat ve dnech od 1. do 15. dubna v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Denisa Dvořáková, světová vítězka Elite Model Look 2006, provede účastníky jako ambasadorka také castingy v  Centru Chodov před prodejnou Peek & Cloppenburg a v Centru Černý Most na Central Plaza. Právě odsud vzešla loňská finalistka Marie Sýkorová. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield tímto způsobem přispívá ke splnění snu ambiciózních mladých dívek a chlapců, a potvrzuje tak, že její obchodní domy jsou nejen místy, kde se dá pohodlně nakupovat a užít si prostřednictvím různých tematických akcí zábavu, ale také místy, kde se konají důležité akce s celospolečenským přesahem.

 

V Centru Černý Most 2. dubna v rámci akce vystoupí také populární indie-popová skupina Lake Malawi, která aktuálně reprezentuje Českou republiku na evropské hudební soutěži Eurovize. Pódium jí bude patřit při čtvrthodinových vstupech cca od 15:45 a 17:00. V Centru Chodov zase 14. dubna vystoupí český hudebník Thom Arthway. Během všech castingů bude probíhat například losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky ARTDECO a dalších značek od experta na krásu e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.cz. Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, které se bude konat v červnu. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 36. ročník světového finále Elite Model Look.

Odborníci od Schwarzkopf na castinzích mj. poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost. Modelky agentury Elite Model Management Prague předvedou nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2019 – Schwarzkopf Looks. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf. Organizátorem soutěže v ČR je agentura Elite Prague. Generálním partnerem soutěže je Schwarzkopf a mediálními partnery jsou rádio Evropa 2, magazín ELLE, JCDecaux a FashionTV Czech&Slovak.

Více informací je k dispozici na stránkách Center:

www.centrumcernymost.cz a www.centrumchodov.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM a OC Chodov