ijournal.cz

Charitativním Plesem v Opeře provede hosty moderátor Leoš Mareš

red Zdroj: Ples v Opeře 8.1.2015 Aktuality a pozvánky
Ples v Opeře, jehož 12. ročník se koná už za necelý měsíc 7. února 2015, má nového moderátora. Hosty ve Státní opeře provede večerem populární český moderátor Leoš Mareš.

Mares, Vinzens

Pod jeho taktovkou se také uskuteční charitativní dražba, jejímž prostřednictvím přispějí hosté plesu Nadaci Terezy Maxové dětem. Jeden z nejlepších českých moderátorů se stane hlavním průvodcem charitativního večera, při němž se hosté budou nejen bavit skvělým uměleckým programem, ale zároveň pomohou dobré věci. „Leoš Mareš patří k české moderátorské špičce, má za sebou mnoho úspěšných projektů a je velký profesionál. Jsme rádi, že se stal součástí Plesu v Opeře a pomůže nám naplnit naše charitativní cíle,“ říká ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens. Tím odkazuje na to, že pořadatelé Plesu v Opeře letos ještě více kladou důraz na charitativní smysl plesu, nespoléhají pouze na dražbu konanou během večera, ale finanční pomoc získávají prostřednictvím svých partnerů v průběhu celého roku.

Vinzens,Mares

Přidat se k těm, kteří pomáhají už v období před samotným slavnostním večerem, se rozhodl také Leoš Mareš, který se vzdal části honoráře za moderování Plesu v Opeře ve prospěch Nadace Terezy Maxové dětem.
Pro moderátora Leoše Mareše bude uvádění Plesu v Opeře velkou premiérou. „Ples v Opeře je noblesní akcí, která je třešničkou na dortu společenských událostí v České republice. Jsem velmi potěšen, že budu součástí tohoto slavnostního, dlouho očekávaného večera. Pokusím se maximálně přispět k příjemné atmosféře ve Státní opeře a těším se na shledání s hosty,“ řekl Leoš Mareš. 

Brány Státní opery se pro letošní ročník Plesu v Opeře otevřou 7. února. Hostem se může stát každý, kdo si zakoupí vstupenku na portálu www.plesvopere.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ples v Opeře