ijournal.cz

Charitativní kalendář Europe Easy Energy podpořil nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci

red Zdroj: Nadace Krása pomoci 15.11.2014 Společenské akce a události, Významné osobnosti, veřejné projekty

12. listopadu se v klubových prostorách Občanské plovárny uskutečnil slavnostní křest kalendáře energetické společnosti EuropeEasyEnergy. Tváří kalendáře je topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová a tvůrcem exkluzivních fotografií, jež vznikaly v srpnu v písečných dunách na pobřeží Baltu ve slovinském národním parku poblíž, je přední slovenský fotograf Matúš Tóth. Křest kalendáře doprovodila i dražba dvou luxusních fotografií. Výtěžek z ní – 215 000 Kč poputuje na konto nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci. Pomůže tak seniorům, na jejichž podporu se EuropeEasyEnergy i nadace Taťány Kuchařové společně zaměřily.

Výtěžek z dražby kalendáře ve formě darovacího šeku předal ředitel EuropeEasyEnergy, Kamil Ouška, do rukou Taťány Kuchařové, zakladatelky a předsedkyně nadace Krása pomoci.

Kamil_Ouška,_ředitel_Europe_Easy_Energy_předává_výtěžek_z_dražby_fotografií_zakladatelce_a_předsedkyni_nadace_Krása_pomoci_-_Táně_Kuchařové

„Peníze půjdou přímo na podporu projektů pro seniory, jež jim pomáhají žít doma a tím zamezují jejich vyloučení ze společnosti,“ vysvětluje Táňa Kuchařová. „Jde především o moderní sociální služby, jakými jsou osobní asistence, terénní pečovatelské služby, dobrovolnictví v domácnostech seniorů, ústavech sociální péče a kvalitní aktivizační programy,“ upřesňuje Kamil Ouška, ředitel společnosti EuropeEasyEnergy, a doplňuje: „I naším cílem je pomáhat především v sociální oblasti. Děkujeme všem dražitelům, že přišli podpořit dobrou věc“.

Viktor Preiss křtí Europe Easy Energy Calendar 2015 with Taťána Kuchařová

Křest kalendáře slavnostně zahájil ředitel EuropeEasyEnergy, Kamil Ouška, spolu s moderátorkou a průvodkyní celého večera Gábinou Partyšovou, když společně přivítali hosty z řad obchodních partnerů společnosti. Samotného křtu kalendáře se zhostil herec Viktor Preiss. V průběhu večera vystoupili také muzikant a herec Ondřej Brzobohatý, Livie Kuchařová – sestra Taťány a zpěváci Matěj Ruppert a Ondřej Ruml. Slavnostní zakončení křtu kalendáře doprovodil patnáctiminutový ohňostroj nad Vltavou.

hires__DSC2073hires__DSC2272

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nadace Krása pomoci