ijournal.cz

Charitativní zlatá kolekce Dary Rolins

Zpěvačka Dara Rolins se představila v nové roli módní návrhářky. Dara, která je považována za módní ikonu, navrhla zlatou charitativní kolekci pro ženy i jejich ratolesti a nezapomněla ani na novorozence, pro které připravila roztomilé body. Výtěžek putuje nadaci Debra, která pečuje o pacienty s nemocí motýlích křídel. 

s_majitelkou_MET_store_Gabrielo_Bendovou

Volba, kde pomoci, byla hned jasná. Už pár let se starám o Olinku, která touto nemocí trpí a snažím se jí nejen finančně pomáhat,“ vysvětlila Dara v MET Store na pražském Chodově, kde se ve středu začala charitativní zlatá kolekce prodávat.  Z nové kolekce byla nadšená i patronka nadace Jitka Čvančarová a také moderátor Libor Bouček, který společný charitativní projekt Dary v METu uvedl.

společné foto

Dara i Jitka by rády body pro miminka brzy také využily, obě jsou maminkami dcer a přiznaly, že by si přály dalšího potomka. Dara se s partnerem Rytmusem před nedávnem přestěhovali do nového domu a místa mají i pro několik dětských pokojíčků. „Máme dům, na zahradě jsme zasadili strom, tak teď ještě to miminko,“ přeje si zpěvačka. „Klidně bych dětí měla ještě několik. Určitě chceme pro Elinku sourozence,“ doplnila ji Jitka Čvančarová. Libor Bouček s vtipem zapózoval s body pro miminka, ale na roli otce se zatím nechystá. „To vím naprosto určitě, že na to teď v mém životě místo není,“ dodal.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: MET store Chodov