Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 22.Leden 2020
ijournal.cz

Charitativní projekt značky Sunar a Chinaski na pomoc potřebným dětem

red Zdroj: Hero 28.8.2015 Veřejné projekty

V rámci charitativní spolupráce značky Sunar a kapely Chinaski na projektu Sunar Fashion věnovala v pátek 21. srpna ve štěrboholském Klokánku Klára Jakubcová, Senior Brand Manager značky Sunar voucher na 200 tisíc korun v produktech skupině Chinaski.

Predavani_daru_v_prazskem_Klokanku

Produkty půjdou prostřednictvím hudební skupiny Fondu ohrožených dětí, Sdružení azylových domů a dětskému oddělení Fakultní nemocnice Motol. Chinaski následně předali symbolický dar v podobě „dortu“ z produktů Sunar, Sunarka a Sunárek předsedovi Fondu ohrožených dětí, panu Janu Vaňkovi. Přítomným dětem Chinaski zahráli několik písniček. 

Chinaski

Sunar je značka, která rozumí potřebám českých i slovenských maminek a nabízí nejen kvalitní kojeneckou výživu, ale také i něco navíc v péči pro nejmenší, a tím je právě již třetí dětská kolekce oblečení Sunar Fashion. V minulých letech byly kolekce navrženy českými a slovenskými návrhářkami. Pro letošní rok se společnost rozhodla ke spolupráci přizvat hudební skupinu Chinaski, která pomohla vytvořit limitovanou edici triček pro děti a jejich rodiče a zároveň se stala tváří kolekce pro rok 2015.

Zastupkyne_Hero_a_Jan_Vanek

Spolupráce s Chinaski byla pro Sunar jasnou volbou. Hudebníci se rádi prezentují jako hrdí tátové a mají v kapele více než 10 dětí. Pro děti natočili již dvě CD s autopohádkami, měli vlastní televizní pořad pro dětí a pro děti dělají mnoho dalšího. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hero