ijournal.cz

Charitativní kalendář Báry Mottlové Somethin‘ UP opět pomáhá

red Zdroj: foto: archiv kalendář, křest: nextfoto.cz 5.11.2023 Celebrity

Pomozte koupí kalendáře Somethin‘ up24 malému šestiletému Kristiánovi, který po prodělané mrtvici trpí trvalými následky, částečným ochrnutím. Výtěžek z prodeje poputuje k pořízení rehabilitačních pomůcek a na jeho cvičení. Platbu v minimální výši 585 Kč včetně poštovného převeďte na transparentní účet číslo: 986009/5500. Sama Bára ho zabalí a odešle, můžete si i napsat emailem o vlastní věnování či přání.

Barbora Mottlová
Všichni, kteří se na třetím charitativním kalendáři v pořadí podíleli, šli opět podpořit dobrou věc bez nároku na honorář. Fotografie s Bárou Mottlovou vznikaly v pozdních nočních hodinách v centru Prahy za velké improvizace a v těžších podmínkách, ale výsledek stojí za to. Ostatně malou ochutnávku naleznete zde: www.kalendarpomaha.cz. Fotil Petr Kozlík, Debbie Brown se postarala o outfity, za make-upem stojí David Šesták, to vše za asistence Michala Razima.

Osmany Laffita, Debbie Brown, Bára Mottlová, LukᚠLangmajer, Leoš Noha, Eva Decastelo
Na slavnostním křtu kalendáře v
hotelu NH Prague City, který moderovala Bářina kolegyně z divadla Eva Decastelo se objevila spousta přátel a pozvaných hostů, ale hlavně i samotný Kristiánek s maminkou. Vedle herců Leoše Nohy a Lukáše Langmajera, šel za kmotra také návrhář Osmany Laffita. O hudební doprovod se postarali DJ Wolf a VIIITO.        ♥ A samozřejmě nesměl chybět přítel Báry, finalista loňské soutěže Muž roku, sympatický David Pleva.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv kalendář, křest: nextfoto.cz