ijournal.cz

Český slavík Mattoni 2014: pravidla – hlasujte a vyhrajte zájezd na Menorcu

red Zdroj: Český slavík Mattoni 5.10.2014 Koktejl
Hlasování v anketě Český slavík Mattoni 2014 bylo zahájeno ve středu 1. října a bude probíhat až do 23. listopadu. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční v sobotu 29. listopadu od 20:20 hodin ve Státní opeře, jedné ze scén Národního divadla, v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Libor Bouček. Režie Michal Čech.

Hlasujte a vyhrajte!
POZOR! Na jednoho z hlasujících čeká letecký zájezd na Menorcu s CK Alexandria! Výherce se dozvíme při slavnostním vyhlášení výsledků ankety v sobotu 29. listopadu od 20:20 hodin v přímém přenosu na TV NOVA.

Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, kterou posíláte, tedy odpovídá vašemu běžnému tarifu. Není nikterak navýšena!

image foto


Jak hlasovat esemeskou z mobilního telefonu?
Pro každou kategorii musíte poslat samostatnou SMS.
a) v kategorii „zpěváci“ napište do SMS text: SLAVIK 9 a dále jména tří zpěváků
b) v kategorii „zpěvačky“ napište do SMS text: SLAVICE 9 a dále jména tří zpěvaček
c) v kategorii „skupiny“ napište do SMS text: SLAVICI 9 a dále názvy tří skupin

Za každým jménem udělejte čárku a mezeru, nakonec uveďte číslicí svůj věk a velké M, nebo Z podle toho, jste-li muž, nebo žena.

Příklad hlasovací SMS

(uvedená jména jsou vymyšlené příklady, nahraďte je jmény skutečných interpretů!):
A) v kategorii zpěváci hlasuje žena ve věku 26 let 
SLAVIK 9 NOVAK ZDENEK, DVORAK JIRI, POLAK PAVEL, 26 Z
B) v kategorii zpěvačky hlasuje muž ve věku 35 let 
SLAVICE 9 NOVAKOVA ZDENKA, DVORAKOVA JIRINA, POLAKOVA PAVLA, 35 M
C) v kategorii skupiny postupujte obdobně

Jak hlasovat v kategorii Slavíci bez hranic?
Hlasovat můžete také v kategorii „Slavíci bez hranic“ pro nejoblíbenějšího slovenského interpreta nebo skupinu v České republice. V této kategorii posíláte pouze jednu SMS a uvádíte pouze jedno jméno zpěváka, nebo zpěvačky, nebo skupiny, podle obliby. 

Do SMS napište text: SK 9 a dále jedno jméno oblíbeného slovenského zpěváka, nebo zpěvačky, nebo, skupiny.

Příklad hlasovací SMS
(uvedené jméno je vymyšlený příklad, nahraďte ho jménem skutečného zpěváka, nebo zpěvačky nebo skupiny!):
SK 9 POLANSKY JOZO

SMS odešlete na číslo 73 63 73 737

Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, kterou posíláte, tedy odpovídá vašemu 
běžnému tarifu. Není nikterak navýšena !

Z jednoho čísla mobilního telefonu lze hlasovat v každé kategorii pouze jednou. Pro zaslání SMS nelze využít internet ani telefonní automat. 
Technický servis ERIKA, a. s., www.erika-as.cz
Pokud chcete místo zasláním SMS hlasovat v této kategorii prostřednictvím internetu, klikněte na slavikmattoni.seznam.cz.

Jak hlasovat na internetu?cenaPravidla najdete na adrese slavikmattoni.seznam.cz

Jak hlasovat osobně v sídle pořádající agentury?
V sídle agentury jsou připraveny hlasovací formuláře, které můžete na místě osobně vyplnit. Každý hlasující může vyplnit pouze jeden formulář! Nelze hlasovat za jinou osobu! Každý hlasující musí do hlasovacího lístku uvést číslo svého občanského průkazu (jiné doklady nelze použít) a při odevzdání vyplněného lístku ho předložit ke kontrole (jde o zamezení opakovaného hlasování). Hlasující neuvádějí svoje jméno, adresu ani jiné osobní údaje. 

Hlasovat můžete od 2. října 2014 každý všední den od 10.00 do 16.00 hodin, ve středu od 10.00 do 17.00 hodin na adrese Křižíkova 16, Praha 8.

Výsledky ankety zpracovává scanservice a.s. Správné sečtení všech došlých hlasů letos prověří renomovaná auditorská firma SUSS Consulting s.r.o., která působí v tomto oboru už více než 15 let. Zpracovala řadu prestižních zakázek a je držitelem certifikátů ISO 9 001 – systém řízení kvality a ISO 27 001 – systém řízení bezpečnosti informací. Jde o to, vyloučit možnost jakýchkoli spekulací a zpochybňování kolem výsledků. Tedy zkrátka, došlé hlasy zpracuje jako dosud neméně renomovaná firma scanservice a nezávislá auditorská firma SUSS Consulting posoudí, zda byly do sčítání zařazeny všechny došlé hlasy a byly řádně sečteny. Výsledek šetření zveřejníme.

Hlasovat můžete do 23. listopadu 2014, ale nejlepší je neváhat a udělat to hned!

Na slavnostním večeru 29. listopadu ve Státní opeře, jedné ze scén Národního divadla, budou v přímém přenosu televize NOVA předány ceny v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina. Dále budou oceněni vítězové kategorií Absolutní slavík, Slavíci bez hranic – nejpopulárnější slovenský interpret v České republice a Objev roku.

POZOR! Na jednoho z hlasujících čeká letecký zájezd na Menorcu s CK Alexandria! Výherce se dozvíme při slavnostním vyhlášení výsledků ankety v sobotu 29. listopadu od 20:20 hodin v přímém přenosu na TV NOVA.

Pokud se s vylosovaným výhercem nepodaří telefonicky spojit do dvou dnů od vylosování a pokus o spojení proběhne nejméně 5x každý den (první den lhůty počíná dnem losování), propadá výhra ve prospěch dalšího vylosovaného. Obdobné pravidlo platí pro tohoto i dalšího vylosovaného.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Český slavík Mattoni