ijournal.cz

Česko má nejkrásnějšího muže Evropy. Je jím Muž roku 2018 Jirka Kmoníček

red Zdroj: Muž roku 24.2.2019 Celebrity
Skvělý úspěch Muže roku 2018 Jirky Kmoníčka na světové soutěži Mister International!

Vítěz jediné české soutěže mužské krásy Muž roku 2018 Jiří Kmoníček při své přípravě na světovou soutěž Mister International netušil, že se bude na dalekých Filipínách tak líbit. Doháněl fyzičku, sháněl národní kroj, ladil angličtinu a za povinnostmi Muže roku 2018 jezdil ve své hlavní výhře – luxusní Toyotě od Autostylu Trutnov.

Jiří Kmoníček

Jiří je z výsledku nadšený, urostlý fešák nečekal takhle dobré postavení „Bojoval jsem ze všech sil. Konkurence byla veliká, jsem velmi šťastný, unavený, ale spokojený, dal jsem do toho maximum,“ dodal po svém vítězství.

Jirka KmoníčekJirka KmoníčekA pak to přišlo! Od finálového dne (24. února 2019) je Jirka nejkrásnějším Evropanem a čtvrtým nejkrásnějším mužem světa. Z 39 účastníků ho trumfl pouze vítěz soutěže z Vietnamu a na dalších místech borec z Hong Kongu a Venezuely.

Prezident soutěže David Novotný má z umístění Jirky Kmoníčka v soutěži Mister International velkou radost. Vždyť jeho soutěž mužské krásy je v Čechách naprosto jedinečná. Už 19 let posílá David Novotný své zástupce na světové soutěže, kde jsou úspěšní.

„Je to krásný dárek k jubilejnímu 20. ročníku Muže roku. Mít nejkrásnějšího muže v Evropě a čtvrtého na světě, tím se nemůže hned tak někdo pochlubit. A už vybíráme mezi českými muži další, kteří se budou bojovat o titul Muž roku 2019 a účast na soutěžích krásy ve světě. Vybraná dvanáctka finalistů pojede v květnu na týdenní soustředění do Tuniska a finále se potom bude konat v srpnu v Náchodě. Kdo chce toto zažít, má poslední možnost se přihlásit do castingu, který se koná 6. dubna.“

finalisté roku 2018 s Davidem Novotným

Poslední casting soutěže Muž roku se koná 6. dubna (sobota od 10 do 15h) v prostorách Agentury CAST ME, Janáčkovo nábř. 885/3, 150 00 Praha 5 – Anděl.

Přihlášky také naleznete na:

http://www.muzroku.cz/


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku