Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 18.Říjen 2018
ijournal.cz

České star rozdávaly hollywoodské úsměvy

red Zdroj: Megasmile 4.5.2016 Párty a večírky

Pózování před objektivy mají VIP v popisu práce a na pozornost jsou zvyklí. Bylo by tedy na pováženou, kdyby některý z fotoaparátů zaostřil na jejich obličej, ústa, chrup a místo zářivé bílé odhalil nevzhledné nedostatky. Ovšem na party luxusních designových kartáčků Megasmile se takové „skandální odhalení“ nekonalo. Ani nemohlo. Všechny hvězdy, které dorazily do vyhlášené restaurace na pražském Hradě U Ševce Matouše totiž dobře ví, že svěřit své zoubky prémiové značce se vyplatí. A tak se ten večer každý ochotně culil od ucha k uchu.

_MG_9790
A kdo že to na party dorazil?
V družném hovoru jsme zastihli gospelovou zpěvačku Leonu Gyongyosi s Veronikou Farářovou Saskovou. Vzorně jim sekundovala rockerka GYGY se svou originálně obarvenou hřívou. Leona byla představena jako nová tvář Megasmile a Veronika celou akci moderovala. Ovšem kromě pracovních povinností ty dvě spojuje i dlouholeté přátelství, což bylo z rozverné konverzace zřejmé.

_MG_9948
Zábavu rozproudil zpěvák Sámer Issa. Družný, milý a vstřícný, profesionální, tak působil na celou společnost. Atmosféra celé party byla vůbec více než přátelská, o škrobeném večírku, kde vázne zábava nemohla být řeč. Svým způsobem se o to postarala i Anife Ismet Vyskočilová, která se rozhodla vyzkoušet produkty prezentované značky na vlastní zuby a předvedla k tomu patřičnou show. O poznání cudnější byla její sestra. Módní guru Kája Pavlíček měl ovšem ze všech přítomných bez pochyb úsměv nejdokonalejší a nejzářivější. Tomu by jistě přitakala i cvičitelka Hanka Kynychová, jež dorazila se synem. Na poslední chvíli doběhl zpěvák Jaro Smejkal a moderátorka Inna Puhajková.

_MG_9900
Ovšem o odborný výklad ohledně správné dentální hygieny ani tak nepřišli. K tomu všemu samozřejmě stylově něco na zub – vymazlený raut a dobré pití… Zkrátka, toho večera to vypadalo, že je na čase pozměnit známý reklamní slogan: Kde to žije, tam je Megasmile.

_MG_0307

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Megasmile