ijournal.cz

Česká Miss oznámila účast na další světové soutěži krásy

red Zdroj: Česká Miss 2019 22.11.2019 Párty a večírky

Třetí nadnárodní soutěž krásy! I to bylo jednou z novinek, které se partnerům a médiím oznamovaly na vánočním večírku České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky.

Zatímco Česká Miss 2019 Barbora Hodačová finišuje své přípravy na Miss Universe, Karolína Kokešová, která získala titul II. České vicemiss a České Miss internet 2019 začíná přípravu na Miss Global, která proběhne v lednu příštího roku v Mexiku.

Karolína Kokešová

“Po finále jsme cítili, že letošní ročník dívek byl opravdu silný, a i když je příprava dívek na světové soutěže opravdu náročná a chtěli jsme se zaměřit pouze na Miss Earth a Miss Universe, měli jsme pocit, že Karolína Kokešová má potenciál a bylo by škoda, aby ho II. Česká vicemiss na žádné světové soutěži krásy neuplatnila,“ vysvětlila obchodní ředitelka České Miss Veronika Farářová.

s Veronikou Farářovou

Proto dostala Karolína Kokešová nabídku v zahraničí reprezentovat, navíc si mohla vybrat, na jaké soutěži to bude: „Jsem vedení České Miss velmi vděčná, protože mi tuto možnost dát nemuseli. Doufám tedy, že jejich důvěru nezklamu a budu reprezentovat co nejlépe,“ těší se Kokešová, která už má za sebou focení nových fotografií určených speciálně na světovou soutěž.

Představení nové soutěže však nebylo jediným programem večera. Na letošní vítězky čekalo předání dalších cen, které získaly v rámci galavečera České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky. Česko-Slovenská Miss a Česká Miss Earth 2019 Klára Vavrušková, Česká Miss 2019 Barbora Hodačová, II. Česká vicemiss a Česká Miss internet 2019 Karolína Kokešová a Slovenská Miss Earth 2019 Stanislava Lučková tak od generálního partnera České Miss, společnosti Xiaomi, převzaly vouchery v hodnotách 100 000, 50 000 a 25 000 korun.

ceny Xiaomi
Takto si výhru pochvalovala Karolína Kokešová: „Klárka už má od společnosti Xiaomi několik chytrých spotřebičů a je nadšená, takže už se taky těším, až si něco vyberu. Teď nás navíc čeká i vánoční focení s produkty Xiaomi, kde si všechno můžeme okouknout a osahat bude se nám lépe vybírat.“

Další cenu předal Vojtěch Milko za společnost Head. Všem dívkám věnoval šeky na nákup sportovního oblečení a zároveň pitný režim na rok: „Já se sportu věnuji aktivně, hrála jsem dlouho basketbal, a tak ocením hlavně to oblečení. No a pitný režim je samozřejmě skvělý bonus,“ ohodnotila Barbora Hodačová.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Česká Miss 2019