ijournal.cz

Celebrity ukázaly své čtyřnohé mazlíčky

red Zdroj: a foto: archiv Akinu 2.9.2018 Celebrity
celebrity
Tento víkend se nesl ve znamení čtyřnohých miláčků. I přes nepřízeň počasí se v pesoparku v Uhříněvsi sešli pejskaři u příležitosti oslavy 25.narozenin Akinu. Zatímco miminka své celebrity úzkostlivě tají, se svými psými miláčky se chlubí rády a na této slavnostní akci je dokonce ozdobily puntíkovaným motýlkem.

celebrity a pejsci


S kočárkem dorazila Lenka Zahradnická a Mirek Etzler, ten zatímco miminko neukázal, se svými karasavci grifonky Ňuňalou a Bubákem bez problému zapózoval. Lenku doprovodila pětiletá fenka Františka. Ivana Jirešová dorazila se zlatým retrieverem Bony a maminkou.

Etzler s rodinou

Největší show předvedla Mahulena Bočanová se svým bulteriérem Umbertem a Ester Kočičková s oříškem Olou.

Bočanová

Bára Nesvadbová je velkou milovnicí a záchranářkou zvířat, má jich doma dokonce čtrnáct, tři psy a devět koček. Na narozeniny Akinu dorazila ovšem bez zvířat, zalezla do psího pelíšku a dětem předčítala ze své psí knížky Garpíškoviny.

Nesvatbová

Další psí zachránkyní je také akiňačka Alice Bendová, která má celkem tři psy a z toho dva z útulku. Že se páníček podobá svému psovi, dokázala nejlépe zpěvačka Dannie, která sladila svůj vlasový přeliv s barvou svého sedmiletého Merlina. Martina Gavriely bude do měsíce rodit a tak svoji labradorku Jordan již raději sama nevenčí.

Bendová s rodinou

Akci moderovala dvojice Hanka Reinders a Petr Říbal, i Hanka se na svých sociálních sítích ráda chlubí svými psy Dragem a Rozinkou. Největší hvězdou Akinu   ovšem na akci nebyla žádná ze zmíněných celebrit, ale byla to celebrita psí. Pes Vodopád , který má na instagramu 157 tisíc followerů, se stal největší atrakcí se kterou se musel vyfotit každý. 

moderátoři

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: archiv Akinu