ijournal.cz

Celebrity říkají »ano« svému zdraví: Krampol zase skáče přes kaluže

red Zdroj: Seyes 14.10.2020 Celebrity

Nový institut zabývající se životním stylem, stravou a výživou Seyes přichází do České republiky se zcela revoluční novinkou. Během listopadu bude klientům k dispozici speciální 3D body skener používaný na univerzitě v Harvardu, který dokáže určit k jakým neduhům kvůli špatnému držení těla máte predispozice. Dokáže kromě jiného správně nastavit hubnutí i předurčit například mrtvičku.


Krampol je díky kolagenu zpátky na nohách

Ve věku 82 let bývají lidé podle herce a baviče Jiřího Krampola buď v domově důchodců, nebo jsou už mrtví. Jenže ne tak nedávno ovdovělý umělec. Ten naopak chytá další životní mízu a díky nejmodernějším technologiím doslova zase skáče přes kaluže. Pomohli mu v novém institutu výživy a imunity Seyes, kde se postarali nejen o jeho bolavá kolena, ale také o celkovou tělesnou zdatnost. Jeho vzoru následuje o generace mladší Milan Peroutka (30).

 Seyes


Jiří Krampol trpí ve svém věku artritidou a už loni si stěžoval, že ho zlobí obě kolena. Kvůli bolestem nemohl ani vyjít schody. Dokonce mu hrozila operace. „Měl jsem strašné problémy s nohama, měl jsem zpřetrhané vazy. Tady se o mě starají měsíc, dali mi  kolagenové injekce do kolen a podívejte se, jak chodím. Opravdu mi velice pomohli, a ani to nebolelo“ raduje se umělec s tím, že v institutu hodlá podstoupit takzvanou „kompletku.“

Kvůli koronaviru totiž herec přibral, takže by rád podstoupil speciální 3D body scanner, který institut pořídil z USA a bude jediný, kdo ho v Česku vlastní. Ten vaše tělo naskenuje ze všech stran a změří úplně všechno – od držení těla, po špatné dýchání a zažívací problémy. Díky 3D fotografii pak budete moci porovnat své výsledky.

Jiří Krampol a Milan Peroutka 

Peroutka se nechal inspirovat

Peroutka je sice o generace mladší než Krampol, nicméně kvůli zraněním už operaci kolene musel podstoupit. Bolesti ho ale neopustily, a tak se rozhodl využít kolagenových bezbolestných injekcí, které institut s žádoucími výsledky slibuje. „Není čas na hrdinství. Pokud to pomohlo Jirkovi, věřím, že to pomůže i mně. Jsem ještě mladý a potřebuju být pohyblivý, nejen kvůli své práci,“ svěřil se Milan s tím, že s nastupujícím podzimem a špatným počasím hodlá využít i pravidelné infuze vitamínu C.

 Peroutka


MMA bojovník zhubl 14 kilo za měsíc a půl

To, že v Seyesu pracují opravdoví odborníci, na vlastní kůži vyzkoušel i bojovník MMA Alexander Cverna, který kvůli zápasu potřeboval shodit přebytečná kila. Sportovci bývají na nejrůznější diety zvyklí, stejně tak na následující jojo efekt. „Během necelých dvou měsíců jsem díky správné stravě zhubnul 14 kilogramů, a rozhodně jsem žádné zpět nenabral. Jsou tu ale striktní, jelikož jsem potřeboval takhle rychle zhubnout, musel jsem fotografovat veškeré jídlo, které jsem pozřel,“ směje se spokojeně sportovec.

 Alex Cverna


Pro krásu udělá vše

Barbora Mottlová má sice postavičku jako proutek, a zdravím překypuje, ale i tak říkala, že hodlá využít nejen kolagenových injekcí, vitaminových infuzí, tak i 3D scanneru. „Zdraví a krása není samozřejmostí. Já se zajímám o všechny tyto oblasti a udělám cokoliv, abych byla zdravá,“ svěřila se občasná moderátorka, herečka a zpěvačka.

Alex Cverna a Bára Mottlová 

Člověka bereme jako celek

Majitelé institutu Seyes jsou si vědomí konkurence na trhu, proto svým klientům dávají o veličinu navíc a tou je osobní přístup. „Nestaráme se o člověka jen tak, že mu přečteme výsledky z přístroje, řekneme mu, co má jíst, zaplatí a půjde. Prioritně řešíme jeho psychiku. Musí být psychicky připraven na to, aby svůj cíl splnil,“ vysvětlila jednatelka společnosti Petra Brodíková s tím, že přestože se institut otevírá oficiálně až za pár dní, už nyní pomáhá desítkám klientů.

logo

Seyes, Institut výživy a imunity s.r.o.
Francouzská 172/30, Vinohrady, 120 00 Praha

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Seyes