ijournal.cz

Být zdravý a fit po celý rok

red Zdroj: Naturhouse 17.5.2015 Gastronomie, Krása a zdraví
Nadváha a obezita trápí v posledních letech nejen ostatní vyspělé státy, ale především Českou republiku, která ve světovém měřítku zabírá právě jednu z předních příček. Příčinou bývá nejen nedostatek sportu, ale především uspěchaná moderní doba doprovázená nezdravou nepravidelnou stravou. Pomoc přinášejí výživové poradny NATURHOUSE.

promo2


Kdo z nás by se nechtěl být zdravý a fit, nevypadat dobře jen v létě do plavek, ale po celý rok? I když Česká republika zaujímá jednu z předních příček, co se nadváhy, potažmo obezity týče, nejsme v tom sami. S touto hrozbou současnosti bojuje celý vyspělý svět. Proto ve Španělsku v 90. letech minulého století začala vznikat síť výživových poraden NATURHOUSE s důrazem šířit povědomí o zdravém stravování.

Naturhouse

Do dnešního dne s nadváhou skoncovalo více než 4 000 000 lidí, ke kterým se doposud přidalo více než 100 000 Čechů. „Nejedná se o žádnou drastickou dietu ani užívání zázračných pilulek. Naopak, klienti se učí vyváženému stravování a často dokonce jedí ve větším množství, než byli zvyklí, čímž hubnou. Tajemství štíhlé postavy spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin dle individuálních charakteristik každého člověka,“ vysvětluje Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE.

připrav se na létoproduktyV každé výživové poradně NATURHOUSE působí odborně vyškolený personál, který poskytuje poradenství v úpravě životosprávy. Výživová poradkyně stanoví individuální dietní plán a doporučí takovou kombinaci produktů, které zharmonizují celý organizmus. Klienti docházejí do poradny každý týden. Tato setkání slouží k tomu, aby sdělili své pokroky, dojmy a názory a případně upozornili na jakoukoliv nepříjemnost. „Pravidelný kontakt je důležitým aspektem při hubnutí. Klient je motivován k dosahování dílčích úspěchů prostřednictvím správných výživových vzorů a dodržování tohoto chování,“ podotýká Věra Burešová a dodává: „Znečištěné ovzduší neovlivníme, ale můžeme si vybrat, čím a kdy se najíme. Zdravým stravováním se chráme před civilizačními chorobami typu cukrovka, rakovina, mozková mrtvice či infarkt.“

                                                     Štíhlá postava je pak bonus k pevnému zdraví.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Naturhouse