Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 16.Říjen 2018
ijournal.cz

Brow Artist Genius Kit – kompletní sada pro perfektně tvarované obočí

red Zdroj: L´oréal 23.4.2015 Krása a zdraví

Obočí je výrazný prvek naší tváře, který dokáže opticky změnit její rysy, zjemnit je nebo naopak zvýraznit. Chcete své obočí prodloužit, dobarvit nebo mu dát jasný tvar, který vydrží po celý den? Toužíte po hustém a výrazném nebo naopak decentním, precizně tvarovaném obočí? Zkroťte své obočí do požadovaného tvaru. Vše, co k tomu potřebujete, nyní najdete v jediném decentním pouzdru Brow Artist Genius Kit od L’Oréal Paris. Sada obsahuje vosk pro vytvarování, pudr k dobarvení, pinzetu a dvoustranný kartáček.

image (1)

L’Oréal Paris přichází s kompletní sadou na obočí, která je inspirována nástroji profesionálů. Malé elegantní pouzdro obsahuje vše, co je potřeba k úpravě, dobarvení a zafixování obočí:

  • Vosk obsahující pigmenty

Voskemobočí nejen zafixujete, ale i vytónujete do přirozené barvy. Složení je voděodolné a umožňuje jednoduchou aplikaci a styling. Díky vosku si obočí udrží požadovaný tvar po 12 hodin.

  • Pudr pro dobarvení

Pomocí pudru můžete obočí dobarvit. Odstín pudru je přirozený.

  • Pinzeta

Precizní pinzeta zachytí sebemenší chloupek.

  • Kartáček 2v1

Kartáček má dvě různá zakončení – zkosené a spirálovité. Zkosený kartáček je určen k nanášení pudru a k tvarování, spirálovitým kartáčkem obočí učešete do požadovaného tvaru.

image

Díky nové sadě Brow Artist Genius Kit, která je šikovně ukrytá v malém pouzdru, můžete mít vše potřebné neustále po ruce. K vytvoření požadovaného tvaru a vzhledu obočí už nepotřebujete nic jiného. Máte náladu na výrazné, naoko divoce rozcuchané obočí? Nebo chcete naopak chloupky zkrotit, zjemnit a upravit do decentního tvaru? Požadovaného kroku dosáhnete pomocí tří jednoduchých kroků:

  1. Vytvarujte obočí pomocí vosku a zkoseného kartáčku.
  2. Naneste pudr pomocí zkoseného kartáčku, obočí dobarvěte.
  3. Pročešte, zformujte a proveďte finální úpravy obočí pomocí spirálovitého kartáčku.

Tvar obočí významně určuje celkový výraz tváře a dokáže změkčit nebo zvýraznit naše rysy. Zdůrazněte své rysy tak, jak si zrovna přejete. S Brow Artist Genius Kit snadno vytvoříte obočí na míru, od přirozeného až po odvážný rozcuchaný look. Perfektní obočí tvarované a zafixované pomocí sady Brow Artist Genius Kit vydrží po celý den. Sada je k dostání ve dvou variantách – světlejším a tmavším odstínu.

Tip: 3 zlatá pravidla

Při tvarování obočí dodržujte 3 základní pravidla, která zaručují přirozený a souměrný look: Vnitřní kraj obočí by měl být v jedné linii s vnitřním koutkem oka a hranou nosu. Druhou linii tvoří oblouk obočí, zornice oka a hrana nosu. Třetí linie spojuje vnější kraj obočí, vnější koutek oka a hranu nosu.

Cena: 299,00 Kč / 11,99 € *                                                                                

Datum uvedení: duben 2015


* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: L´oréal