ijournal.cz

Bronzový Muž roku uspěl na mezinárodní soutěži !

red Zdroj: Muž roku, foto: Michal Nepovím/ Men Universe 22.6.2017 Celebrity

miraČeskou republiku reprezentoval na mezinárodní soutěži Mister Universe bronzový Muž roku Miroslav Dubovický. Celkem z více jak 41 států se probojoval do první patnáctky a obdržel 1. cenu za nejlepší tělo v Evropě a 2. místo v rámci světa !

© www.photographyvos.comJedna z hlavních cen byla nejhezčí tvář světa, kterou obdržel Míra Dubovický z České republiky a svoji tvář si nechá pojistit na statisíce korun. „Když mám nejhezčí tvář světa, tak se o ni musím starat a nechám si ji pojistit na velkou částku v pojistné smlouvě“ dodal Dubovický. „Velmi jsem se připravoval na tuto soutěž, cvičil jsem, dodržoval jsem jídelníček a jsem rád, že to dopadlo jak to je“ prozradil bronzový finalista.

s Davidem Novotným
Tento výsledek potěšil i ředitele soutěže Davida Novotného. „Je to skvělý výsledek, Míra byl důstojný reprezentant této soutěže“ dodal Novotný. Během dvou týdnů v Dominikánské republice stihl odpředvádět více jak 15 přehlídek světových návrhářů v rámci fabion weeku. „Byl jsem jediný z účastníků, který šel všechny módní přehlídky“ pochlubil se výsledkem snažení Míra. Ten se vrátil zpátky do Čech bez kufru, který se zatím nenašel. „Asi největším zážitkem byla plavba lodí a jedna z největších party světa, kde bylo přes 3000 lidí, je to pro mě skvělá zkušenost “ dodal Míra, který se chce modelingu věnovat i nadále.

prezentace
Čeští kluci jsou úspěšní na mezinárodních soutěžích a obsazují skvělá umístění. Největším úspěchem byla výhra na Mister Global Tomáše Martinky či další umístění Martina Gardavského, Jakuba Krause, Tomáše Dumbrovského či Tondy Beránka na Mister International.
Letošní rok se Muž roku uskuteční 25. srpna v Náchodě.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku, foto: Michal Nepovím/ Men Universe