Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 24.Květen 2019
ijournal.cz

Britský zpěvák MIKA bude mít svůj samostatný koncert v Praze

red Zdroj: ArtsMarketing 16.12.2015 Aktuality a pozvánky, Hudba

Jestli někdo na letošních Colours of Ostrava slavil jednoznačný úspěch a byl skutečnou třešinkou na dortu, pak to byl britský zpěvák Mika, který festival v neděli uzavíral. Nyní tento držitel mnoha prestižních hudebních cen, jenž prodal přes 10 miliónů desek a dosáhl na zlaté či platinové ocenění ve 32 zemích světa, přijíždí 25. května 2016 do pražského Fora Karlín na svůj první tuzemský samostatný koncert.

Mika_mail1“Zpěvák si diváky na Colours získal od prvních tónů neuvěřitelnou energií, nasazením, skvělým zpěvem, hrou na klavír i tancem, kterému nevadil ani déšť. Byla to skutečná show v tom nejlepším slova smyslu. Moc se těším, že Miku fanouškům u nás opět přivezeme,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová, který za pozváním hudebníka do České republiky stojí. Vstupenky budou v prodeji od 4. prosince, 11 hodin, v eshopu Colours of Ostrava (http://eshop.colours.cz) a v sítích Goout.cz, Ticketpro a Eventim. Více informací na www.colours.cz.

Mika - vlastním jménem Michael Holbrook Penniman – se narodil v roce 1983 v Bejrútu libanonské matce a americkému otci. Nejprve žil ve Francii, od devíti let ale natrvalo v Londýně. Nezvyklý hlasový rozsah – pět oktáv – rozvíjel studiem klasiky i hodinami u ruské operní divy Ally Ablaberdyeva. Veškeré naděje do něho vkládané potvrdil Mika debutovým albem Life in Cartoon Motion, kterého se prodalo šest miliónů. Mikovy infekční popové hymny Grace Kelly, Love Today nebo Relax, Take It Easy vzápětí dobyly snad všechny světové hitparády a Británie se pyšnila novou popovou senzací. Mika od té doby pobral nejvýznamnější ceny – Brit Awards, The World Music Awards, The Ivor Novello Award, NJR Music – a vedle nominace na Grammy atakoval desítky dalších anket ve třiceti zemích. Ve Francii byl Mikovi udělen dokonce prestižní rytířský Řád umění a literatury. O nic méně než debutu se pak prodalo následujícího The Boy Who Knew Too Much s hostujícími Imogen Heap a Owenem Pallettem. Na třetím albu Origin of Love s ním spolupracovali americký zpěvák a rapper Pharell Williams, producent Nick Littlemore nebo William Orbit. V červnu 2015 vyšlo zatím poslední – čtvrté – album nazvané No Place In Heaven, které produkoval Mikův dlouholetý spolupracovník Gregg Wells (Katy Perry, Pharrell Williams, Adele, Rufus Wainwright).

Grace Kelly: https://www.youtube.com/watch?v=0CGVgAYJyjk

Relax, Take It Easy: https://www.youtube.com/watch?v=RVmG_d3HKBA

Popular Song ft. Ariana Grande: https://www.youtube.com/watch?v=nmcdLOjGVzw


MIKA
(UK)

25. 5. 2016, 20.00Mika_mail2

Forum Karlín,Pernerova 51-53, 186 00 Praha 8

Vstupenky:

Normální stání: 1.050,- Kč

Stání u pódia: 1.290,- Kč

VIP: 1.590,- Kč

Start předprodeje: pátek 4.12.2015, 11:00h

Předprodej: Eshop.colours.cz, Goout.cz, Ticketpro, Eventim:

http://eshop.colours.cz

https://goout.cz/cs/listky/mika/mbj/

http://www.eventim.cz/tickets.html?fun=evdetail&affiliate=ECZ&doc=evdetailb&key=821956$7031233

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ArtsMarketing