ijournal.cz

Boj za zdravá prsa podpoří AVON Běhy

red Zdroj: Avon 23.4.2014 Významné osobnosti, veřejné projekty

 

Pro vášnivé sportovní nadšence, ale i pro ty, kteří sportují spíše rekreačně, připravila společnost AVON v rámci akce GP Batteries Night Run sérii AVON Běhů proti rakovině prsu. Spojuje je jednotná myšlenka, a to pocit podpory a naděje. AVON Běh tak doplní již tradiční akci AVON Pochod proti rakovině prsu 14. června v Praze. Běhy podpořila ambasadorka Iva Pazderková, která bude v čele nejen nočních běhů, ale také AVON předBěhu v den Pochodu. Připravena je i speciální růžová běžecká výbava od společností Nutrend a Maxis. Zažijte skvělou atmosféru běhů v centrech českých měst i pocit solidarity s nemocnými a jejich rodinami. Běhejte společně s Avonem pro dobrou věc.

plakat

„Je nám velkou ctí, že se každým rokem neustále rozrůstají řady partnerů, kteří podporují charitativní projekt AVON proti rakovině prsu. Osobně se již velmi těším na atmosféru AVON Běhů proti rakovině prsu, které vyvrcholí 14. 6. 2014 ranním AVON předBěhem s Ivou Pazderkovou,“ prozradila generální ředitelka společnosti AVON Cosmetics pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan.

Avon beh 2014Historicky první série běhů GP Batteries Night Run, která podpoří boj proti zákeřné nemoci, proběhne od dubna do října v šesti českých městech. Na trase dlouhé 10 km nebo 5 km AVON Běhu proti rakovině prsu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Z každého startovného  AVON Běhu věnuje GP Batteries Night Run částku 100 Kč na veřejnou sbírku proti rakovině prsu, ze které je podporována prevence, pomoc nemocným ženám a další výzkum tohoto onemocnění. Na veřejnou sbírku proti rakovině prsu je rovněž věnován výtěžek z promo balení baterií GP Super Alkaline.


“Věříme, že se díky sérii GP Batteries Night Run podaří pomoci projektu, který zachraňuje lidské životy. Běh je navíc podle odborníků jeden z nejzdravějších pohybových aktivit vůbec. Pokud se navíc snoubí s pomocí prospěšnému projektu, je radost z něj ještě větší. Na všechny účastníky se už nyní velice těšíme,“
uvedla vedoucí marketingu společnosti EMOS distribuující značku GP, Jana Habáňová. Těšit se můžete na NIGHT RUN v těchto českých městech:

 

Více informací o projektu najdete na www.night-run.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Avon