Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Bohemia Preclíčky – ideální pochoutka na výlety i pikniky

red Zdroj: Bohemia 2.6.2015 Gastronomie

Jaro je v plném proudu a počasí přímo vybízí k výletům, piknikům a dalším venkovním radovánkám s dětmi, rodinou či přáteli. Skvělým společníkem při takových příležitostech mohou být křupavé Bohemia Preclíčky. Stačí je sbalit a vyrazit vstříc novým zážitkům.

PRECLICKY_BYLINKOVE_AW_v.2PRECLICKY_BYLINKOVE_AW_v.2Bohemia Preclíčky jsou novinkou v sortimentu slaných snacků, která nemá na trhu konkurenci. Díky tenoučkému těstu jsou preclíčky jemnou a křupavou pochoutkou, kterou si oblíbí děti i dospělí. Maminky je mohou snadno sbalit do kabelky a vzít s sebou na hřiště nebo je mohou svým dětem přibalit na školní výlet jako lehkou svačinu. Preclíčky se také skvěle hodí na rodinné pikniky či posezení s přáteli.


Bohemia Preclíčky jsou k dostání ve dvou příchutích. Milovníky tradičních chutí zaručeně potěší klasická slaná varianta se zapečenými krystaly mořské soli, ti, kdo touží po něčem výraznějším, jistě ocení neodolatelnou bylinkovou příchuť.

 „Ačkoli jsou Bohemia Preclíčky na trhu velmi krátce, těší se opravdu velké oblibě. Díky praktickému balení se vejdou do každé kabelky či tašky,“ říká Marek Gold, Senior Brand Manager značky Bohemia, a dodává: „Navíc obsahují – v porovnání s jinými slanými snacky – mnohem menší množství tuku, a jsou tak ideální pochoutkou pro každého.“

Doporučená prodejní cena Bohemia Preclíčky solené nebo bylinkové je 17,90 Kč za 70g balení.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bohemia