ijournal.cz

Big band křtí první CD, kdo si tuhle akci rozhodně nenechá ujít?

red Zdroj: Original Vintage Orchestra 2.4.2019 Aktuality a pozvánky, Hudba

Original Vintage Orchestra v čele s hudebníkem Petrem Kroutilem a režisérem Jiřím Vejdělkem se chystá už po třetí do Lucerny! Koncert nebude jen tak ledajaký, proběhne na něm také křest první desky big bandu s názvem We Are The Swing Shampions. Na křtu kromě hudebníků nebudou chybět ani slavní kmotři zvučných jmen. Návštěvníci se mohou těšit na divadelníka, textaře a básníka Jiřího Suchého, zpěvačku Evu Pilarovou, herečku Elišku Balzerovou či hudebního skladatele a zpěváka Michaela Kocába. Velkolepé vystoupení se uskuteční už 7. dubna od 20 hodin!

Křest prvního CD big bandu proběhne už za pár dní v Lucerně

Na vystoupení hudebního big bandu se návštěvníci nejen skvěle pobaví, ale přiučí se také novým pojmům, jakými jsou „swing punk“, anarcho-swing nebo legendární „Polydor číro“, podle slavného pianisty Jiřího Polydora, který s orchestrem pravidelně vystupuje. Diváka očaruje nejen hudba, krásné tanečnice, ale i humor moderátora. Tím není nikdo jiný než režisér Jiří Vejdělek, jenž svými glosami a originálními tanečními kreacemi odrovná každého návštěvníka.

Hot Sisters jsou ozdobou celého orchestru
Ti nejlepší čeští hudebníci, okouzlující trio Hot Sisters, hvězda z Los Angeles Chuck Wansley v čele s kapelníkem Petrem Kroutilem si získali srdce řady posluchačů všech věkových skupin. Na první desce fanoušci najdou nejoblíbenější písně z koncertů, legendární swingový cover songu „Každý ráno“ v podání Michala Malátného z kapely Chinaski, předělávku písně „Mexiko“ od Tří sester a chybět nebude ani „Známka punku“ od kapely Visací zámek.

První swing-punkové CD v Čechách. Zdroj_Original Vintage Orchestra
O tom, že swing není jen pro generace o několik desetiletí starší, se každý může přesvědčit na vlastní kůži už za pár dní v Lucerně.


Vstupenky jsou v prodeji zde:
https://goout.net/cs/listky/original-vintage-orchestra-krest-alba/xgvd/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Original Vintage Orchestra