ijournal.cz

Bateriové multifunkční vysavače na úklid v dílně, garáži i okolo domu

red Zdroj: Kärcher 24.7.2019 Hi-tech a bydlení

Nenechte se omezovat délkou přívodní šňůry k vysavači. Kärcher vyvinul multifunkční bateriové vysavače, které si snadno poradí se suchými i mokrými nečistotami všude tam, kde by běžnému vysavači došel dech. Už žádné prodlužky, hledání nejbližší elektrické zásuvky, ani se nemusíte zříkat úplné funkčnosti víceúčelového vysavače. Multifunkční vysavače Kärcher podají profesionální výkon, kdekoli budete potřebovat.

 Kärcher

Ocelový silák Kärcher WD 3 Premium Battery Set

Multifunkční bateriový vysavač Kärcher WD 3 Premium Battery Set si bravurně poradí se suchými i mokrými nečistotami v dílně, v garáži, či na zahradě. Vysaje hobliny, piliny, kamínky, písek i rozlitou tekutinu a všude tam, kde není vysávání možné, pomůže praktická funkce fukaru (např. při odstranění spadaného listí ze štěrkové cesty). 4 velká kolečka zaručí stabilitu, aby neztratil rovnováhu ani na dlážděné cestě. VyKärcher WD 3 Premium Battery Setsavač Kärcher WD 3 Premium Battery Set pracuje nezávisle na elektrické síti, což vám umožní maximální pohyb po celé uklízené ploše. Nemusíte se otáčet za zamotaným nebo zaseknutým kabelem, ani omezovat délkou přívodní šňůry. Můžete s ním jít, kam se vám zlíbí.

Battery PowerSoučástí balení je i výměnná baterie 36V Battery Power, s níž můžete vysávat dlouhých 15 minut bez omezení výkonu. Stav baterie zobrazuje LCD displej, abyste přesně věděli, kolik minut vám ještě zbývá do úplného vybití. Mezi praktické vymoženosti patří nárazuvzdorná nádrž z ušlechtilé oceli o objemu 17 l a patronový filtr k vysávání suchých a mokrých nečistot. Díky odnímatelné rukojeti lze namontovat příslušenství přímo na sací hadici. Praktická parkovací poloha umožní pohodlné zaparkování sací trubky a podlahové hubice. Po práci stačí vždy dobít baterii a vysavač bude opět připraven k práci na jakémkoli místě, kde bude potřeba vysát nečistoty.

Doporučená MO cena 8 890 Kč

 

Snadno přenosný Kärcher WD 1 Compact Battery Set

Kärcher WD 1 Compact Battery SetKompaktní multifunkční vysavač Kärcher WD 1 Compact Battery Set je jako dělaný pro čištění interiérů vozidel a hůře přístupných míst. Uspěje, když potřebujete vysát nečistoty v dílně z nejvýše položené police nebo uklidit zahradní altán plný zahradního nábytku, mezi kterým by neproklouzla ani myš.

18V baterie dosahuje doby chodu 10 minut a LCD displej zobrazí zbývající čas. Vyměnitelná baterie je součástí balení. Robustní a nárazu odolná plastová nádoba má objem 7 litrů. Díky patronovému filtru jde vysávání suchých a mokrých nečistot bez výměny filtru pohodlně od ruky. Sací hadice s optimalizovaným prouděním i příslušenství jako štěrbinová hubice a hubice na polstrování jsou zvlášť vhodné přenosný Kärcherpro čištění interiéru vozů. Oceníte i funkci fukaru a uzavírací systém Pull & Push pro snadné, rychlé a bezpečné otevíraní a zavírání nádoby.

Doporučená MO cena 5 490 Kč

 

Více na www.karcher.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kärcher