ijournal.cz

Barvy ráje

red Zdroj: Pandora 13.7.2017 Móda, obuv, doplňky
Nechte se hýčkat nádhernými slunečními paprsky, potápějte se v těch nejmodřejších oceánech. Sladké okamžiky radostného nicnedělání a tropické poklady zachycené v barevných letních špercích. Vytvořte si z nich vlastní ráj pro nošení na krku, zápěstích nebo prstech, nebo je nechte, ať se vám třpytí v uších.

1


EXOTICKÉ KVĚTY
Zamilujte si jiskřivou elegantní kombinaci sterlingového stříbra, kubické zirkonie a ručně nanášené bílé glazury na náušnicích Bílé orchideje. Nosit je můžete jako jednoduchá kvítka, nebo v kombinaci s jinými květinovými náušnicemi jako girlandy.

290749EN12_RGB791554EN12_RGBPRÁZDNINOVÉ PŘÍBĚHY
Stříbrná škeblička, kamínky osazená palma a modrozelená ryba se třpytivým ocáskem – miniaturní připomínky tropického ráje.
letni šperky

Tuto novou sadu drobných ozdob umístěte do medailonku PANDORA a vyprávějte svůj prázdninový příběh. Můžete je také kombinovat s jinými zářivými prvky, a dát tak na odiv různé kousky ráje, ve kterém žijete každý den. 

ŽIVĚ ZACHYCENÉ OKAMŽIKY
Fialová, žlutá, růžová a zelená glazura kontrastuje na přívěsku Letní zábava s čistým sterlingovým stříbrem. Jeho mottem je: „Žijte ve světle slunečních paprsků.“ Nezbytné drobnosti: ananas, koktejl a sluneční brýle vyprávějí o radosti z letní dovolené. Uchovejte si živé vzpomínky a vydejte se za dalším dobrodružstvím.

modelka


oceánODSTÍNY OCEÁNU
Na nádherném přívěsku Život v oceánu upoutají pozornost kubické zirkony a glazura v sytých modrých a zelených tónech, které vytvářejí úžasné možnosti pro styling. Rybička ze sterlingového stříbra, škeble a rostlinné detaily doplňují podvodní svět.


západ slunceTÓNY ZAPADAJÍCÍHO SLUNCE
Kokosová palma, západ slunce vyvedený v růžové a oranžové glazuře i motto “Vše co potřebuji je kousek ráje” ilustrují nekonečné letní dny a vlahé letní večery. Odhoďte boty a buďte krásná s přívěskem Západ slunce v tropech.NÁRAMKY V BARVÁCH LÍZÁTEK
Dvojitý pletený náramek Moments je odvážný, ale vyzařuje i uvolněnost. Tyto náramky vyrobené z pravé kůže s proužky v jiném odstínu modré a růžové vybavené zavíráním ze sterlingového stříbra jsou zářivými doplňky pro fantastickou sezónu a styling.
náramek

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora