Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Barvení vlasů nemůže být snadnější

red Zdroj: Henkel 14.6.2015 Krása a zdraví

Toužíte po nové barvě vlasů, ale připadá vám proces barvení příliš zdlouhavý
a složitý? Pak pro vás máme řešení v podobě jemné barvicí pěny Perfect Mousse, která se používá stejně jednoduše jako šampon. Zajistí přitom nádherné intenzivní odstíny, dlouhotrvající lesk a perfektní krytí šedin. Tato bohatá pěna přichází nyní s vylepšenou recepturou, takže vás okouzlí nejen perfektními barevnými výsledky, ale také tím nejjednodušším způsobem použití, který si jen dokážete představit.

PM_Mockup_RL2015_LoRes_200_CZSKHUSIBGPoužití nové pěnové barvy Perfect Mousse nemůže být snadnější. Jednoduše připravte barvicí směs a pak si pěnu vytlačte pumpičkou rovnou do dlaně. Perfect Mousse si pak vmasírujete do vlasů stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampon a necháte působit 30 až 45 minut. Díky své inovativní konzistenci barva nestéká a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na zadní části hlavy a na spáncích.

PM_Mockup_RL2015_LoRes_778_CZSKHUSIBGPerfect Mousse je první pěnová barva s pečující recepturou, která nepoškozuje vlasy. Neobsahuje totiž vůbec žádný amoniak (s výjimkou odstínů č. 900, 910, 940, 1000), takže je k vlasům šetrná a navíc příjemně voní. Po vlastním procesu barvení se na vlasy aplikuje regenerační balzám s výtažkem z orchideje a sójovým proteinem, který dodá vaší nové barvě zářivý lesk a hebkost, takže vlasy jsou navíc příjemné na dotek.

Doktorka Astrid Kleen, ředitelka Research & Development oddělení pro vývoj vlasových barev ve společnosti Henkel zná tajemství speciální receptury Perfect Mousse: “Pěna musí být po vypumpování dostatečně stabilní, aby se mohla jednoduše nanést na vlasy. Zároveň se pak ale musí rychle vstřebat, aby barevné pigmenty mohly proniknout do vlasu”, vysvětluje Dr. Astrid Kleen. Rozhodující jsou maličkosti – a při vývoji nové Perfect Mousse od Schwarzkopf se rozhodně bral v úvahu každý detail.

Perfect Mousse nabízí dokonalé krytí šedin a okouzlí vás nádhernými, dlouhotrvajícími barvami a zářivým leskem. Každý ze 16 odstínů byl zdokonalen, aby vám mohl přinést oslnivé barevné výsledky. S barvami Perfect Mousse, které nanesete tak snadno jako šampon, dosáhnete rovnoměrných a dlouhotrvajících barevných výsledků. 

Nová Perfect Mousse je dostupná za doporučenou cenu 149,90 Kč v následujících odstínech:

1000 Jemný zesvětlovač        668 OříšekPM_Mockup_RL2015_LoRes_940_CZSKHUSIBG

940 Písková blond                  600 Světle hnědý

910 Platinová blond                500 Středně hnědý

900 Oslnivá blond                  465 Čokoládově hnědý

800 Středně plavý                  400 Ledové Espresso

778 Karmínově červený         388 Tmavě červenohnědý

750 Pralinka                           300 Černohnědý

688 Červená bordó                200 Černý

                                   

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel