ijournal.cz

Barnängen – Vyvážená péče pro spokojený život

red Zdroj: Henkel ČR 25.9.2017 Krása a zdraví
»Švédská značka tělové kosmetiky míří do Česka«
Originální a jemné zároveň, přesně takové jsou produkty švédské značky Barnängen, která aktuálně přichází do České republiky i do ostatních evropských zemí. Značka, která byla založena roku 1868 významným švédským obchodníkem Johanem Wilhelem Holmströmem ve Stockholmu, je dnes jednou z nejpopulárnějších švédských značek, kterou si oblíbil i královský dvůr. Dvě produktové řady Severská péče a Severské rituály s hydratačním tělovým balzámem, tělovými mléky, sprchovými krémy a Skandinávií inspirovanými sprchovými a koupelovými gely a tělovým olejem, dodávají pokožce všechno, co potřebuje. Přesně v duchu švédského výrazu “lagom”, což v překladu znamená ani málo, ani moc, zkrátka tak akorát.
Barnaengen_product allBohatá a jemná, povzbuzující a relaxační, vyživující a osvěžující: Barnängen představuje krásu, která vznikla ze životního stylu označovaného švédsky “lagom”. Tato úctyhodná kosmetická značka chce šířit poselství švédského přístupu k životu v celé Evropě, včetně České republiky, kde uvádí hned dvě nové produktové řady tělové péče.
Barnaengen__mood_ritual_mitte
Švédové se už od nepaměti spoléhají na účinnou sílu skandinávské přírody. Země, slunce, oceán a lesy vytvořily unikátní prostředí, v němž se nacházejí bohaté aktivní složky a rostou vzácné a různorodé rostliny. Tělová péče Barnängen proto v recepturách využívá výtažky z typického skandinávského divokého ovoce jako je moruše, stejně jako z břízy či bezového květu. V nabídce této značky najdete produkty vědecky připravených receptur, jako je například unikátní Cold Cream a jeho speciálně vyvinuté hydratační sérum.

Řada Severské péče obsahuje přírodní složky v kombinaci s Barnängen základní ingrediencí Cold Cream, který je nazýván podle zklidňujícího, příjemného pocitu při aplikaci. Jeho receptura je založená na ikonickém tuhém mýdlu Barnängen, které se od roku 1876 dodává na královský dvůr. Unikátní složení obsahuje hydratační emulzi kombinovanou se včelím voskem, slunečnicovým olejem a heřmánkem. Řada byla vyvinuta pro ochranu, hydrataci a výživu každého typu pleti. Severská péče nabízí ošetřující tělové mléko a sprchový krém s obsahem ovesného mléka, které je ve Švédsku velmi oblíbené. Dále je součástí této řady vyživující tělové mléko a sprchový krém s moruší, tělové mléko a sprchový krém pro citlivou pokožku s bezovým květem a výživný intenzivní tělový balzám.

Cold_Cream_200Řada Severské péče:

Barnängen All Over Rescue intenzivní tělový balzám, 199 Kč/200 ml
All Over Rescue Body Balm je vyroben ze základní ingredience značky Barnängen – Cold Cream, která funguje jako ochranný štít. Tento všestranný zázrak se rychle vstřebává a hýčká pokožku od hlavy až k patě výživnou hydratací.

MA_BA_BL_CGP_FL_Caring_400_0916_P1Barnängen pečující tělové mléko, 199 Kč /400 mlMA_BA_DG_CGP_FL_Nutritive_400_1116_P1

Barnängen vyživující sprchový krém, 159 Kč/400 ml
Bohaté složení tělového mléka a sprchového krému kombinuje sílu moruše a 7% ochranného krému Cold Cream a dodá suché až velmi suché pokožce intenzivní výživu. Dermatologicky testováno.

Barnängen tělové mléko pro citlivou pokožku, 199 Kč/400 ml MA_BA_BL_CGP_FL_Sensitive_400_1116_P1

Barnängen sprchový krém pro citlivou pokožku, 159 Kč/400 ml
Tělové mléko a sprchový krém s obsahem výtažku z bezového MA_BA_BL_CGP_FL_Sensitive_400_1116_P1květu a 5% ochranného krému Cold Cream jemně hydratují a poskytují dlouhotrvající ochranu citlivé pokožce. Dermatologicky testováno.

Řada severských rituálů čerpá inspiraci z typických švédských tradic jako saunování, koupeli v ledové vodě nebo oslavy letního slunovratu Midsommar. Produkty obsahují kombinaci speciálně vyvinutého hydratačního séra a ingrediencí jako je slunečnicový a brusinkový olej. Sprchový a koupelový gel Sauna Relax s březovými výtažky stimuluje a uvolňuje tělo, zatímco mořská sůl ve sprchovém a koupelovém gelu Glacier Breeze navozuje vůni, jako když se po saunování ochladíte v ledu. Sprchový gel i tělový olej Midsommar Glow obsahují jemné květinové oleje, inspirované dlouhými zlatými hodinami švédského letního slunovratu a dodávají pokožce ochrannou hydrataci.

Řada Severské rituály:MA_BA_SB_CGP_FL_Sauna_Relax_400_1116_P1

Barnängen Sauna Relax sprchový a koupelový gel, 159 Kč/400 ml
Relaxační sprchový a koupelový gel s březovými výtažky a ochranným hydratačním sérem jsou inspirované skandinávským saunovým rituálem. Dermatologicky testováno.

Barnängen Glacier Breeze sprchový a koupelový gel, 159 Kč/400 ml
Tyto produkty inspirované skandinávským ledovcem obsahují přírodní mořskou sůl a ochranné hydratační sérum. Jejich svěží vůně má povzbuzující účinky podobně jako “isvaksbad” (koupel v ledové vodě). Dermatologicky testováno.

Barnängen Midsommar Glow sprchový a koupelový gel, 159 Kč/400 ml

Barnängen Midsommar Glow tělový olej, 249 Kč/150 mlMA_BA_SB_CGP_FL_Midsommar_Glow_400_1116_P1MA_BA_Oil_CGP_FL_Midsommar_Glow_150_1116_P1

Sprchový a koupelový gel a tělový olej Midsommar Glow jsou inspirovány švédskými slavnostmi letního slunovratu. Obsahují jemné květinové oleje a hydratační sérum a poskytují pokožce ochrannou hydrataci. Dermatologicky testováno.Značka Barnängen pověřila vytvořením designu svých produktů designové studio Ström & Jag. Toto nezávislé stockholmské designové studio tedy spojilo tradiční švédské prvky s moderním vzhledem v duchu “lagom” a vytvořilo čistý skandinávský design.

Řady Barnängen Severská péče a Severské rituály jsou dostupné v síti drogeriích dm od září 2017.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR