ijournal.cz

Balancestep – malá posilovna do kapsy

red Zdroj: Balancestep 17.11.2017 Krása a zdraví

Společnost pro prevenci, z.s. poskytuje jako jediná informace o novinkách v oblasti zdravotní prevence, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. To není jen libě znějící větička, to je prostě pravda.

Ať už jde o nosní sprchu, akupresurní lehátko Valcha, podnožku či posilovací kroužky, vždy je prvním místě podpora našeho zdraví. Co však z dílny Společnosti pro prevenci vždy spolehlivě zaujme, je Balancestep. Když se na tuto jednoduchou pomůcku podíváte, trochu zaváháte, zda dvě malé gumové polokoule na speciálních úchytech jsou opravdu takovým zázrakem. A hle, tento vynález se dá považovat za skutečný zázrak, vždyť je to taková malá posilovna do kapsy, která při správném a pravidelném používání funguje jako velmi účinná prevence úrazů zad, kolene a hlezna, ale pomůže vám bojovat i s přebytečnými kily a nejen to, může vám navrátit i duševní pohodu.

balancestepcvičení s balancestepemJak funguje Balancestep

Dvě pružné polokoule se suchými zipy se upnou na pevnou podrážku sportovní obuvi. Tato balanční pomůcka jako jediná na světě umožní balancování na každé noze zvlášť a posouvání balanční plochy v předozadní ose chodidla.  Mají preventivní, léčebný i posilovací účinek v nekonečném množství různých pozic těla. Balancestep mohou používat děti od 4 let, ženy v domácnosti, vrcholoví sportovci i senioři. Je možné cvičit doma, v kanceláři, na sportovištích, v přírodě a klidně i v letadle.

Balancestep snadno sbalíte a kamkoli sebou vezmete, vždyť se vejde do kapsy. Díky tomu můžete mít dokonalou posilovnu nestále u sebe. Ušetříte čas a navíc máte naději, že nebudete hojně navštěvovat lékaře, pokud budete pravidelně Balancestep používat.

 

Zásobník cviků naleznete zde: http://www.balancestep.cz/balancestep/zasobnik-cviku

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Balancestep