ijournal.cz

Bagárová, Gipsy.cz a Igor Kmeťo společně vystoupí v legendárním pražském klubu ROXY. Vyhrajte v naší soutěži vstup na koncert

red Zdroj: www.presscode.cz 11.11.2019 Hudba, Soutěže

Jeden z nejznámějších slovenských zpěváků Igor Kmeťo mladší vystoupí s celou svou kapelou, tanečníky a backgroudem na pražském koncertu. V rámci večera vystoupí i další populární hudebníci. Na pódiu se objeví kapela Gipsy.cz v čele s Radovanem Bangem, Monika Bagárová a slovenská kapela Kmeťoband hrající pravou romskou muziku. Fanoušci se mohou těšit na osvědčené hity i nové singly všech vystupujících i na pořádnou afterparty. Koncert pro všechny fanoušky nejen romské hudby se uskuteční 18. listopadu od 19 hodin v Roxy.

Plakát k akci_

Pořádný koncert rozjede Gipsy.cz, kteří mají za sebou řadu úspěšných singlů, do podvědomí širší veřejnosti se však kapela dostala díky svému hitu „Romano Hip Hop“ ze stejnojmenné desky. Na pódiu tuto čtyřčlennou kapelu vystřídá krásná a mladá zpěvačka Monika Bagárová, finalistka Česko-Slovenské SuperStar, s romskými kořeny. Fanoušci se mohou těšit na jazz, soul i r’n’b, kterými se zpěvačka vyznačuje. Zaručeně zazní i písně z jejího posledního alba s názvem Flashback.

Před půlnocí se na prkna, co znamenají svět, vrhne kapela Kmeťoband v čele s Igorem Kmeťem starším. Na Slovensku má tato kapela četné publikum, v České republice si ho teprve utváří. Součástí uskupení je Igor Kmeťo mladší, který se proslavil především působením v kapele Kmeťoband spolu se svým otcem, od roku 2015 však vystupuje i sólově. Od té doby spolupracoval se zvučnými jmény z českého a slovenského showbyznysu jako například Dara Rolins, Rytmus, Monika Bagárová či Anita Soul. Jeho videoklipy mají miliónové sledovanosti, nejúspěšnější je aktuálně singl „Ona má štýl“, který má v současné době dvacet milionů zhlédnutí na YouTube. Často vystupuje i v zahraničí, umí zpívat v romštině, slovenštině i angličtině. Jeho debutové album s názvem „Já som funky“ se stalo „osudným“ a od té doby o sobě říká, že je funky zpěvák.

foto_Igor Kmeťo

Pro toho, kdo si zakoupí VIP vstupenku bude připraveno občerstvení, pivo, víno a bude mít možnost vyfotit se s interprety po skončení koncertu.
Prodej vstupenek zde: https://www.ticketportal.cz/event/IGOR-KMETO-KMETO-Band-a-hoste

Magazín ijournal.cz má pro vás možnost získat v soutěži zdarma vstup na koncert i s jedním doprovodem, stačí být mezi třemi nejrychlejšími a správně odpovědět na otázku.

Jaká hudba spojuje všechny protagonisty koncertu, který se koná 18. listopadu 2019 v Roxy?

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 16. listopadu 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte
Soutěž – koncert. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnými informacemi.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.presscode.cz