ijournal.cz

BaByliss C1300E: Inteligentní loknovačka pro každý typ vlasů i vln

red Zdroj: Babyliss 4.5.2017 Krása a zdraví

Revoluční loknovačka BaByliss, kterou si oblíbily především majitelky rovných vlasů toužících po dokonalých vlnách, se dočkala další inovace. Nejnovější model C1300E má až dvě vyměnitelné hlavice, díky kterým můžete přizpůsobit styl vln vašim představám i typu vlasů.

loknovačPlně automatická loknovačka BaByliss C1300E vám pomůže dosáhnout vysněných vln rychle a šetrně. Na rozdíl od předchozích modelů najdete v balení dvě vyměnitelné hlavice. Menší, s průměrem 25 mm, je vhodná pro jemnější vlasy a umožňuje vytvořit pevné vlny. V případě, že vaše vlasy jsou hrubší nebo preferujete účes z nadýchaných velkých vln, stačí ji vyměnit za větší, s průměrem 33 mm.

Model C1300E disponuje také funkcí nastavení směru natáčení loken, důležitou pro dosažení požadovaného výsledku. Nechybí ani ionizační funkce, která ve vlasech eliminuje statickou elektřinu a zásobuje je potřebnou hydratací. Povrch loknovačky je keramický, proto ani při pravidelném používání nedochází k nadměrnému poškozování vlasů.

Teplotu je rovněž možné nastavit podle potřeby a typu vlasů. Pro účes z volných vln při použití větší hlavice si můžete zvolit mezi 190 °C nebo 210° C. Pokud naopak použijete menší hlavici pro dosažení pevnějších loken, vybrat si můžete mezi 210 °C nebo 230 °C. Časovač ohřevu je volitelný pro každý typ hlavice zvlášť ve třech úrovních – na 8, 10 a 12 sekund při menším průměru vln, případně na 10, 12 a 14 sekund při použití hlavice s větším průměrem.

Loknovačka BaByliss C1300 je v prodeji za doporučenou cenu je 3 390Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Babyliss