ijournal.cz

„Až se stanu dospělákem“ – hvězdný křest charitativního kalendáře

red Zdroj: foto archiv NF, -eso- 27.10.2019 Společenské akce a události, Významné osobnosti, veřejné projekty
křest
Petr Kolář se stal šíleným zubařem, David Gránský námořníkem, Eva Burešová popelářkou, Nela Boudová kolotočářkou, Mahulena Bočanová bubenicí, David Kraus strojvedoucím, kapela Rybičky 48 rybáři, Noid řidičem kamionu, Jan Kopečný s Petrem Ryšavým pilotem a stevardkou, Tom Sean kominíkem, Andrea Ježková policicistkou a Simona Votyová rapperkou. Ti všichni si možná splnili své dávné sny a touhy a stali se v rámci focení charitativního kalendáře na rok 2020 pro Nadační fond Šťastná hvězda aspoň na chvíli dítětem, které má přeci právo na hraní a „veselé blbnutí“.

cof
Fotografie Jany Hozové jsou právě tak hravé a veselé, jako si zaslouží mít život i děti, které bojují s nepřízní osudu. Výtěžek z prodeje kalendáře pomůže například malým pacientům s mozkovou obrnou.

V Zážitkovém vlaku Kladenské dopravní a strojní s.r.o. kalendář slavnostně pokřtili kmotři Petr Kolář – patron nadačního fondu a David Gránský s bratrem Tomem Seanem. Během tří hodinové jízdy mezi Prahou a Berounem a zpět panovala výborná atmosféra, kterou si nenechali ujít známé tváře z kalendáře, spousta hostů, přátel a hlavně rodiče a dětičky, kterým štěstím zářily oči. Party uváděla moderátorka FTV Prima Andrea Ježková, která se ujala spolu s PR manažerkou NF Simonou Votyovou produkce kalendáře.

vlak
Nadační fond Šťastná hvězda pomáhá nemocným dětem a rodinám ve všech regionech České republiky. „Letos slavíme pět let existence. Za tu dobu jsme rozdali 1 900 000 Kč ve formě finanční či materiální pomoci, která je cílená na konkrétní onkologicky nemocné děti, nebo těm s cystickou fibrózou a po mozkové obrně. Fungujeme pouze na bázi dobrovolnictví, bez nároku na jakákoli honorář“ říká Alena Skovajsová, ředitelka NF Šťastná hvězda.


Nemocné děti mají mnoho snů a přání, ale jen jedno je to největší – být zdráv. Všechny děti se chtějí smát. Pomozte s námi jejich úsměv vykouzlit. Číslo účtu: 2600559616/2010.

Kalendář můžete  zakoupit prostřednictvím emailu info@stastna-hvezda.cz.logo

Více na www.stastna-hvezda.cz.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto archiv NF, -eso-