ijournal.cz

Atrium Flora hostilo Jarní švitoření

red Zdroj: OC Atrium Flora 7.5.2015 Společenské akce a události

Ve středu 29. dubna proběhlo v prostorách obchodního centra Atrium Flora jedinečné odpoledne plné úsměvů, módních přehlídek, inspirace a vyhlášení vítěze projektu Proměna. Návštěvníci akce si mohli během dne nakoupit ve vybraných obchodech za výhodné ceny. Odpolední show provázel oblíbený herec a moderátor Lukáš Hejlík, kterého přišly podpořit i další známé osobnosti.

Výherce_zájezdu
Návštěvníci obchodního centra měli během odpoledne příležitost vyhrát vysněný zájezd k moři. Stačilo se jen usmát. Po obchodním centru se totiž v průběhu odpoledne pohybovalo několik promotérů, kteří byli k nerozeznání od běžných zákazníků. Když se návštěvník na promotéra usmál, jako odměnu za šíření dobré nálady získal dárek. Hlavní cenu vyhrála paní Barbora Takimci. Při převzetí ceny, poukazu na zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 20.000 Kč, byla velmi dojatá a prohlásila: „Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála první cenu, nemohla jsem tomu uvěřit, byl to velký šok. Oči se mi zalily slzami štěstí. Nikdy jsem nic nevyhrála a ani mě nenapadlo, že bych tak úžasnou cenu mohla vyhrát právě já. Výhra bude dostatečně velký základ pro nádhernou rodinnou dovolenou s naším rok a půl starým synkem.“
Moderátor Lukáš Hejlík na závěr Jarního švitoření v obchodním centru Atrium Flora přivítal také Kateřinu Kristelovou, Martinu Pártlovou, Karla Frýdla a Josefa „Czendu“ Urbánka ze Support Lesbiens.

Porota_projektu_Proměna
Ti všichni se přišli podívat, jak po dvou měsících tvrdé dřiny vypadají finalisté projektu Proměna, který organizovalo Atrium Flora ve spolupráci s Fitness Victory. Vítězkou proměny se stala Žaneta Roubalová, kterou na vyhlášení doprovodily dvě malé dcery. Žaneta během 2 měsíců dokázala nejen zatočit s kily navíc, ale také razantně změnila svoji image a zlepšila celý životní styl. Za své snažení finalisté získali mnoho cen od partnerů akce.

Výherkyně_Proměny

Návštěvníci akce mohli během odpoledne sledovat nejrůznější módní přehlídky předních módních značek, jako např. Baťa, Eiffel Optic, Esprit, Guess, Intersport, Orsay, Pery shoes & bags, Promod, Retro Jeans, Samsonite, Storm Watches, Tamaris, Tatuum, Time Out nebo Vabacci.

Více informací o obchodním centru na http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku OC Atrium Flora https://www.facebook.com/AtriumFlora.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Atrium Flora