ijournal.cz

AsianFest2018: prozkoumejte rozmanité chutě asijské kuchyně a užijte si nezapomenutelné atrakce!

red Zdroj: Asian Fest 16.12.2017 Festivaly

vietnam
AsianFest2018 představuje plány ohledně příštího ročníku, který se bude konat v červenci 2018. Po velkém úspěchu loňského ročníku se AsianFest rozšiřuje, aby mohl návštěvníkům zprostředkovat skutečně výjimečný zážitek asijské kultury a gastronomie. Festival se uskuteční ve dnech 27. – 29. července 2018 na Branické louce v Praze.

IMG_5464

Hlavní myšlenkou ročníku 2018 je zprostředkovat návštěvníkům dokonalou atmosféru a zážitek ze zemí, jako jsou Čína, Vietnam, Thajsko, Indie, Korea, Japonsko, Filipíny, Indonésie, Malajsie či Srí Lanka. Návštěvníci si budou moci vychutnat autentickou kuchyni těchto zemí, prezentovanou nejlepšími asijskými restauracemi Evropy, a zhlédnout některé z nejslavnějších asijských umělců na pěti různých scénách.

image foto1

Jednou z hlavních atrakcí AsianFestu v roce 2018 je zcela jistě možnost prohlédnout si zmenšené replikyslavných uměleckých a architektonických památek výše zmíněných zemí, jako je socha Buddhy z ostrova Phuket nebo pekingský císařský palác (20 metrů široký), šanghajská stará čínská čtvrť (plná obchodů) nebo pláž thajského ostrova Ko Pha Ngan. V neposlední řadě bude na návštěvníky čekat Pandaland s opicemi a papoušky.

image2

Vzhledem k rozsahu je program festivalu rozdělen do tří dnů. Hlavní formou dopravy na AsianFest jsou lodě, které návštěvníky dopraví přímo do přístaviště, odkud se snadno dostanou pěšky do festivalového areálu.

„V roce 2018 dosáhne AsianFest nové úrovně. Se 120 restauracemi, které představují skutečnou chuť asijského gastronomického světa, 350 umělci, kteří dorazí přímo z Asie, a impozantními uměleckými a architektonickými památkami postavenými na ploše 30 000 m2 zprostředkujeme nezapomenutelný zážitek, kdy budete mít pocit, jako byste osobně cestovali do dalekých krajin,“ říká prezident festivalu Jiří Zuska ml.

IMG_5548

AsianFest2018 je výjimečná událost, kdy se gastronomie a kultura spojí v jeden dokonale harmonický celek. Tým AsianFestu, který festival připravuje, se těší na setkání s vámi během festivalu. Do té doby si můžete zdarma stáhnout a využívat aplikaci AsianFest, jejímž prostřednictvím získáte aktuální informace.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Asian Fest