ijournal.cz

Aquapalace Praha ovládnou krásné ženy

red Zdroj: Aquapalace Praha 14.7.2016 Společenské akce a události

16. – 17. července bude Aquapalace Praha hostitelem soutěže krásy, půvabu a šarmu Miss Léta 2016, která se žena_list_koná již po čtvrté. V obou dnech budou probíhat semifinálová kola, ve kterých se v souboji krásy utká vždy 12 dívek. Tři nejkrásnější dívky obdrží korunku, šerpu a automatický postup do finálového kola, které se bude konat na výstavišti PVA Letňany v rámci Prague Car Festivalu v termínu 3. – 4. 9. 2016.

Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo několik set dívek. Ze čtyř semifinálových kol, kterých se zúčastní celkem 48 dívek, porota vybere 12 finalistek. Absolutní vítězka soutěže se může těšit nejen na hodnotné ceny jako např. full-HD mobilní telefon, ale i na lákavé pracovní nabídky, vstup do světa modelingu a nastartování kariéry. Čeká ji také prestižní focení pro projekt girl a postup do soutěže Miss Bikini World.

Během semifinálového kola změří své síly, jak v klasických disciplínách jako je rozhovor, čiaquapalace promenáda v plavkách a šatech, tak i v netradičním trojboji Aquapalace Praha. „Dívky nejprve okouzlí porotu v předvádění saunových ceremoniálů, kde zamávají ručníkem jako zkušení sauna masteři, zatančí na zbrusu novém showcaru Aquapalace Praha a vše zakončí testem fyzické kondice,“ prozradil marketingový ředitel Aquapalace Praha Daniel Ulrich.

Návštěvníci aquaparku se kromě krásných dívek mohou o víkendu těšit i na bohatý doprovodný program. Vystoupí např. hudební kapela Bohemica nebo taneční skupina AQ Dancers Aquapalace Praha.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha