ijournal.cz

Andrea Kerestešová si předsevzala, že bude v roce 2016 cvičit a začala s BodyBody

red Zdroj: BodyBody 8.1.2016 Celebrity

Herečka Andrea Kerestešová, kterou trápí chronický nedostatek času, ale polevit v žádné své aktivitě nehodlá, plnila své novoroční předsevzetí s předstihem. Začala proto již v prosinci pravidelně trénovat v  BodyBody.


Andrea Kerestešová


Andrea Kerestešová patří mezi nejkrásnější, ale i nejvytíženější herečky. Její přirozenou krásu, postavu a elán obdivují všichni. Po jejích třicátých narozeninách začal život postupně nabírat správný směr a Andrea nechce ponechat nic náhodě. Snad jako každý dává si i Andrea do nového roku předsevzetí. To na rok 2016 – pravidelně cvičit – ale začala plnit již v prosinci.

V lednu ji totiž čeká nová role v seriálu a tak bude v jednom kole. „Hledala jsem něco rychlého a efektivního“, uvedla Andrea. A právě to nalezla ve studiu BodyBody Florentinum, kde začala trénovat pod dohledem trenéra Pavla Svetlošáka. „Trpím chronickým nedostatkem času a tak je pro mě BodyBody trénink ideálním řešením“, dodává Andrea. BodyBody trénink procvičí díky elektrické stimulaci svalů za 20 minut až 90% svalů. To, že za dva tréninky ušetří až 5 hodin, které by musela trávit v posilovně, Andreu nadchlo. „Nemám ráda přeplněná fitness studia, takže při výběru místa pro mě bylo zásadní soukromí. Ve volných dnech mám spoustu zařizování, kdy se pohybuji MHD a na tréninky do studia BodyBody si nepotřebuji vůbec nic nosit, vše tam dostanu. Mohu se tak kdykoliv rozhodnout a jít si zacvičit třeba po cestě domů nebo na schůzku,“ říká Andrea.

BodyBody

Když si chce zacvičit, jednoduše si přes mobilní aplikaci rezervuje termín a vyrazí do studia BodyBody. Andree naprosto vyhovuje kompletní servis, který BodyBody nabízí. Moderně a komfortně zařízené studio poskytne nejen služby osobního trenéra, ale také veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj.

Andrea na sobě ráda pracuje a překonává překážky, proto se kromě hraní věnuje mnoha dalším aktivitám. Je vášnivou fotografkou a cestovatelkou, věnuje se charitě – dlouhodobě aktivně podporuje Národní sdružení PKU a jiných dědičných metabolických poruch. V hlavě i v realizaci má řadu dalších projektů. Na jaře začala se svým partnerem Mikolášem běhat a chce v tom po zimě pokračovat i proto začala v BodyBody cvičit.

s trenerem

Na první trénink dorazila Andrea unavená a bez nálady. Na konci se ale cítila plná energie a odcházela s úsměvem na tváři. „Elektrická stimulace svalů pozitivně stimuluje i mozek, který během tréninku uvolňuje endorfiny,“ říká trenér Pavel Svetlošák. „BodyBody trénink je ideálním nástrojem proti častým zimním depresím a stresu,“ doplňuje trenér BodyBody. To Andrea potvrzuje a těší se na svůj břišní pekáč.

Trénink pomocí elektrické stimulace si oblíbila řada známých osobností jako třeba Usain Bolt, Lionel Messi, modelka Yolandi Malherbe nebo herec Mark Keller známý ze seriálu Kobra 11. U nás pak například sportovní hvězdy jako zlatý olympionik David Svoboda nebo mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BodyBody