ijournal.cz

ALESSANDRO podporuje dům pro seniory

red Zdroj: Alessandro 13.3.2016 Významné osobnosti, veřejné projekty

Alessandro ČR s.r.o. věnuje z prodeje krému Gentle Touch prostředky na podporu domu pro seniory Sue Ryder.

logo..

„Pro rok 2016 jsme se rozhodli spolupracovat s domovem pro seniory Sue Ryder. Nadchlo nás prostředí, individuální péče a nadstandardní přístup ke klientům domova,“ řekla Tamara Rotterová, majitelka firmy krémAlessandro ČR s.r.o. Z každého prodaného krému na ruce Gentle Touch poputuje 50 Kč na pomoc domovu pro seniory Sue Ryder. Gentle Touch je nový krém na ruce, který splňuje moderní požadavky zákaznic. Krém je lehký, v podstatě má texturu jako pěna, rychle se vstřebává. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a pomáhá udržovat pokožku rukou mladistvou. Krém má unisex vůni, takže jej může používat i partner.

Výši vybraného příspěvku mohou všichni sledovat online
na
www.alessandro-cr.cz. Šek s vybranými prostředky za rok 2016 bude předán domovu pro seniory Sue Ryder v půlce prosince 2016.


Jaké služby jsou poskytovány v domě pro seniory Sue Ryder


V životním příběhu každého našeho klienta jsou schovány drahocenné informace, které nám pomáhají porozumět jeho chování. Díky tomu umíme pečovat o každého přesně tak, jak to potřebuje. Nabízíme tu nejlepší možnou péči, respektujeme každého jako osobnost a přinášíme inovativní postupy do péče o seniory.

imagePoradenství
- potřebujete poradit v otázkách péče o seniory?

Osobní asistence
- služba, která přijde za Vámi

Domov pro seniory
pobytová sociální služba v Domově SR
Půjčovna kompenzačních pomůcek

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alessandro