Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Ajurvédský detoxikační program v Resortu Svatá Kateřina pro očistu těla i mysli

red Zdroj: www.katerinaresort.cz 1.11.2014 Krása a zdraví

Tým odborníků Resortu Svatá Kateřina v čele s vynikající lektorkou jógy Zuzkou Klingrovou připravil speciální ajurvédský detoxikační pobytový program na 8 dní. Je určený každému, kdo na jakékoliv úrovni cvičí jógu, chce udělat něco pro své zdraví a své praktikování jógy prohloubit. Pomocí intenzivních očistných cvičení a technik tak může využít obrovský potenciál harmonizace těla a mysli, který jóga a s ní přímo propojený systém tradiční ajurvédské medicíny nabízí.

Ajurveda_detox_resort_SvKaterina

V současné době je cvičení jógy čím dál tím populárnější a pokročilé jogínské očistné techniky, jejichž kořeny sahají k tradiční indické medicíně ajurvédě, se již dostaly do povědomí. Pro mnohé je ovšem poměrně obtížné praktikovat širokou škálu detoxikačních technik bez odborného vedení v domácích podmínkách.

Podle ajurvédy se doporučuje podstoupit celkovou intenzivní očistu alespoň jednou za rok, ideálně v přechodovém období na podzim nebo na jaře. Tělo se zbaví nežádoucích látek, čímž se přirozeně posílí funkce jednotlivých orgánů a organismus načerpá energii na další období.

Detoxikační program v Resortu Svatá Kateřina zahrnuje konzultaci s ajurvédským lékařem, jógovým terapeutem, plnou penzi formou ájurvédské detoxikační stravy a speciální detoxikační čaje a byliny po celou dobu pobytu, cvičební lekce jógy včetně speciálních sestav cviků a očistných technik, dechová cvičení, meditace, relaxace a tradiční ajurvédské terapie – masáže.

Ajurveda_detox_1

Program jsme sestavili opravdu pečlivě tak, aby se kromě očisty těla zklidnila i mysl a člověk našel cestu k své vnitřní síle, k rovnováze. To je podstata jógy a ajurvédy také, jsou to propojené celostní systémy. U všech očistných technik je zásadní věnovat čas sám sobě a odříznout se od rušivých vlivů, což jde u nás v Resortu snadno. Nabízíme lidem odborné vedení a péči, aby mohli očistné techniky vyzkoušet s veškerou důvěrou. Sami se pak mohou inspirovat a začít je praktikovat doma.

Po detoxikačním programu se cítíte lehcí a plní síly, odjíždíte jako znovuzrození. Snáze se pak vyrovnáváte se stresem i se všemi dalšími negativními vlivy, které souvisí s městským životním stylem.”, říká o programu Ajurvédadetox Zuzka Klingrová, lektorka jógy a jógové terapie.  

Kromě specifických detoxikačních procedur je klientům k dispozici také wellness&spa a posilovna. Areál resortu je jako stvořený pro relaxační procházky a rozjímání v přírodě.  

Ajurveda_detox_2

Pobyt Ajurvédadetox představuje velmi praktickou možnost, jak účinně posílit svou fyzickou kondici a imunitu, zbavit se dlouhodobé únavy a nepříjemných pocitů vyčerpání, ale třeba i lépe poznat sám sebe. 

Podrobné informace a termíny: www.katerinaresort.cz.

Cena pobytu: 23 990,- Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.katerinaresort.cz