Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 20.Květen 2019
ijournal.cz

Agáta Prachařová by ráda miminko, ale kde vzít čas?

red Zdroj: foto: obag.cz 8.12.2015 Celebrity

Modelka, moderátorka, podnikatelka a dnes už také blogerka Agáta Prachařová (30) se rozhodně nenudí. Mimo všechny své nespočetné pracovní aktivity se věnuje ve volném čase také rybaření se svým manželem Jakubem Prachařem a synem Kryšpínem. Role matky jí taky zaměstná a večer si ještě sem tam střihne nějakou moderovačku nebo večírek. 
Šťastný rodinný i podnikatelský život ji svádí k tomu, že si občas zalenoší. Ačkoliv je pořád v jednom kole pracovně, jde o jiný pohyb než, jaký by její tělo uvítalo.

agáta s kabelkou

„Potřebuju zpevnit. Hledám něco v Dejvicích, co bych měla blízko bytu, ale nedaří se mi najít nic vhodného. Asi si tam něco otevřu“, žertuje Agáta. „Ale nevím, kdy se tomu budu věnovat, ve tři ráno?“, směje se sexy modelka. Zatímco se připravuje ve svém salonu na další pracovní kolotoč, stíhá řešit telefony a domlouvat schůzky.

agáta telefonujeagáta v kadeřnictví

Aby toho nebylo málo, ještě společně s Jakubem staví nový dům. „Ráda bych v něm oslavila letos už Vánoce, ale zatím jsem jediná, kdo v to věří. Stavební firma ani Jakub si nemyslí, že by se to stačilo“, pokračuje z vesela Agáta.


Agáta má opravdu na pilno,  v takovém tempu si s Jakubem asi v blízké době společné dítě nepořídí.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: obag.cz